Prijava

Da me fascinira linearnost, gledao bih epopeje Zdravka Šotre. Odlično je kad se monotonija malo razbije, i još ako se to uradi dobro, eto vrhunskog filma. Memento rastura.

dosadan i glup...sranje...ako hocete film koji ide unuzad pogledajte Irreversible iz 2002

film je pokidao i objasnio Mementu neke stvari

meni je od tih Memento fora ubedljivo najbolji 50 prvih poljubaca... jebiga plačipička sam i volim romantiku :)

Филм одвалио.

Film sto se radnje tice je govno.Neki lik trazi da ubije tipa sto mu rokno i silovo zenu.Ali zato nacin na koji je to odradjeno,uf.....Samo kapa da se skine.

Memento ima najbolje napisanu pricu od svih filmova koje sam gledao. Ne sam zaplet, naravno, ali nacin na koji se prica "razmotava" je blago receno impresivan.

Obično dobre filmove narežem za čuvanje, ali ovaj sam morao da smestim u Recycle Bin. Posle toga ne znam gde je tačno otišao.

Meni je onako, dobar. Ima kul momente.

Добар филм. Сјеб'о је и "Лајање на звезде".

Најјаче оно кад уђу у кола. Која филмчегања. Е, или кад причају оно, па он не може се сети, ВРХЧЕГАЊА ФИЛМЧЕГАЊА.

Добар је филм, свакако препорука за убијање 2 сата.

Govno, zajebali su kraj. Znate ono odete na rucak, sve redno i na kraju umesto kolaca govno? E to je memento.

Predobar film ako imaš koncentraciju da ispratiš detalje! Kida!!!

Ма, јебе филм к'о Рон Џереми!