Prijava

Ah, meni je golub uleteo u kancelariju prošle nedelje i stao mi na sto, izbezumio se od straha, ja sam od još većeg straha čučnula ispod stola i kao neka ludača poočela da vičem "IŠ, IŠ" Jedva je našao prozor glupan, a ja sam do kraja radnog vremena ribala asepsolom svaki kvadratni centimetar kancelarije...

ушао кроз прозор (наравно непозван)

Kroz prozor?!Jebote.Meni je jedan pola sata zvonio na vrata ja otvorim a on utrča unutra usta ga jebem...

pa ako su golubovi nije lav...

Redovno sam mlatio malog Aliju cigančića, jes' da nije životinja, al' je vonjao kao da jeste. A i krao nam je lopte stalno inače ga ne bih dirao.

Hvala Bogu, na ovom polju sam relativno čista. Kažem relativno jer bi neko mogao seciranje glista sa negde oko 6-7 godina da shvati kao mučenje - praktično, bi bi u pravu.
Tad kad sam to radila, sanjala sam celu noć gliste i bilo je odvratno. Sutradan sam rekla mami šta sam uradila, i kazala mi je da i gliste imaju dušu. To nikada neću da zaboravim. Od tada pa do dana današnjeg - ni mrava nisam zgazila, bar da sam toga bila svesna :]

Pobjednici bi prošli dalje, a

Dub, početak ove rečenice je mnogo obećavao :D
Oprostite mi, ali ova tema će ubrzo imati sve preduslove da se prebaci na podforum zezanje. Još kad se sjetim Džimijevog posta sa prve strane za grobove i krstove. Matero :D

Natnat, ne znam šta da ti kažem... Stvarno sam mislio da činim dobru stvar...

Gađao sam praćkom mačke, nekad bi uspio i da ih pogodim...

Сереш. Вероватно јер си раст'о у ''здравој градској средини''.
Не кашираш да је ствар мало другачија на селу, пре свега јер као дете од 6 година ти већ познајеш цело село, и сваку његову уличицу.
Да, требали су да иду за мном или да ме не пустају из куће. Откуд су знали шта ја радим кад одем код друга из комшилука...

Па, не баш. Растао сам у варошици, а то ти је као да растеш на селу, упознаш цео град још као јако мали и пуштају те да луташ около јер знају да не може богзнашта да ти се деси.

У дворишту сам имао макар 3 секире, јер смо се грејали на дрва, али ми никад није пало на памет да узмем секиру и да сечем псима репове. Први пут сам узео секиру са 7-8 година кад ми је ћале показивао како се секу дрва.

Али јебемлига... Имали смо мачке у дворишту, било је ту неких паса, објашњено ми је некако да су животиње бића која треба волети. Не знам како, али тако сам их одмалена доживљавао и никад нисам имао порив да их повредим (осим горепоменутих инсеката, мада и то сам од старијег брата видео). И не знам... Увек је било довољно да ми нешто ЈЕДНОМ објасне, како бих ја сконтао да је то погрешно или опасно. Нпр. једном су ми само рекли да је струја опасна и да људи гину од струје и то је било довољно да ја схватим да не треба да се петљам са штекерима. Немам појма, мислим да се све може објаснити деци, а ретко видим да родитељи тако приступају детету. Углавном родитељи на детиње питање ''Зашто?'' одговарају са ''Тако. Ћути!''. То је јако погрешан приступ и онда ме не чуди што таква деца праве срања.

Doslo do nesporazuma , ti ga zvao na kafu , a on popio kafu i otiso .

Kakve su ovo prozivke sad krenule? :)

Mess, dečaci iz moje zgrade su bili ubeđeni da gliste imaju devet života, pa su ih držali u tegli i svaki dan seckali po malo da vide da li je to istina...ne sećam se ishoda po jadne gliste.

Facofacoo, poslije turnira bi svi završili priljepljeni uz neki zid :)) Obično nam se nije dalo čekati do finala :))

Ја и друг смо бацили мачку у бунар као клинци. Жао ми је због тога. Иначе сви који малтретирају животиње могу и људе, нема ту много филозофије.
Не кажем да бих могао да бацим човека у бунар, али никад се не зна.

Redovno sam mlatio malog Aliju cigančića, jes' da nije životinja, al' je vonjao kao da jeste. A i krao nam je lopte stalno inače ga ne bih dirao.

Ксела победио , хахахахаха ....

http://vukajlija.com/decija-surovost/290916

Ја једном приликом убацио кера у врећу и млатио га тољагом док се није престао копрцати.
То је то.

Svačega se naslušah večeras...

Ah, meni je golub uleteo u kancelariju prošle nedelje i stao mi na sto, izbezumio se od straha, ja sam od još većeg straha čučnula ispod stola i kao neka ludača poočela da vičem "IŠ, IŠ" Jedva je našao prozor glupan, a ja sam do kraja radnog vremena ribala asepsolom svaki kvadratni centimetar kancelarije...

hahahahaahahahhahaahhaahahah :P

meni jednom uleteo slepi miš u spavaću sobu.... bila noć, mrkli mrak, ja za kompom, i samo odjednom čujem "frrrrprrrprprprfrrrrr", iskuliram i nastavim da kuckam (sa čičom na msn-u ako nekog zanima, bili smo baš u fazi muvanja...). kad opet čujem neki čudan zvuk... pogledam i sledim se! slepi miš koji pomahnitalo leti po sobi! ja se lepo pokupim, izađem iz sobe i zatvorim vrata. sutradan ga nije bilo... slepog miša msm, ne čiče...

Redovno sam mlatio malog Aliju cigančića, jes' da nije životinja, al' je vonjao kao da jeste. A i krao nam je lopte stalno inače ga ne bih dirao.

hehehehehehehehehehehehehe.....................Xela za predsednika

Не кажем да бих могао да бацим човека у бунар, али никад се не зна.

Ја би' га, вала, бацио у бунар кад би ми непозван дошао на хацијенду и тиме ми угрозио суверенитет.

Ja sam kao mali gledao kako je prase odgrizlo glavu piletu koje je guralo glavu gdje joj nije mjesto, u korito krmkovo :)) Pile je bilo ukusno, a i prase, nekih pola godine kasnije :))

Lepo ja rekoh-dečija nemoć (ili u blažem slučaju-radoznalost) iskazana kroz agresiju.