Prijava

Тад се зваше овај сајт речник монголских израза

ololololololo, novi prijedlog je da se uvede prodaja definicija... Npr, svako ima pravo na 2 i sad npr, Đanki već napisao svoje dvije i onda traži od mene da otkupi i prava na moje dvije današnje, a plati mi npr, neka on smisli!

Ox, to što kažeš da je defka dobra a opet nije puno plusića zaradila, to se i meni desilo.
http://vukajlija.com/nokia-3310/223719
Ova defka mi je najbolje prošla. Nisam ja neki baja na Vukiju, šta imam, 350 pluseva, ali opet ako je neka defka dobra trebalo bi više ljudi da je vide. Nisam ja na Vukiju da bi se takmičio, ali vidim da si postavio ovo na forum, pa rekoh ajd da ti pokažem da nisi jedini!

Sistem je uzas, slazem se...trebalo bi biti 3 defke za one u prvih 100 za one u prvih 1000 2 i za one ostale po jednu defku...
Sto se tice postera posteno je i ovako...

Ajd lok. Iljadu puta predlagano, a i koliko vidim služi za samoreklamiranje. Nemoj da ja izbacim ođe svojih poslednjih 30 definicija koje imaju ispod 40 glasova. Nije vam stalo do skora, a samo se žalite. Bolje idite da čitate za promenu. Možda bi u tom slučaju i bilo više ocena. A uostalom probajte da izbacite neku glupost, nakupiće 20 glasova u roku od 5 minuta a onda će da je obrišu. Većina definicija nije ni za plus ni za minus, totalni Dejan Cukić. Možda neki ljudi imaju malo drugačije kriterijume od vas, vi mislite da je defka do jaja, a nekom drugom je tu i tamo. Tačka.

Reme, u pravu si...ja uvek citam i ono sto je dobro i kvalitetno od mene ce uvek dobiti plus. Ja sam objektivan i korektan, a nisam ni ljubomoran kad neko napravi bolju defku od mene.

Nema svrhe pisati kad se definicija ocenjuje (cita) samo prvih 15 minuta- dok je na prvoj strani... Nakon toga, se gubi u moru sljama... Guzvu ne prave samo posterdzije u pokusaju, vec i nalozeni autori koji misle da ce njihovi vicevi i ''definicije'' zanimati nakoga... Dve defke dnevno-maksimum i kraj!

Као што сам рекао...ако би било 1 дефка дневно и 1 постер дневно...више људи би читало дефке али и писали дефке, што доводи до истог ефекта...доста људи би узело ктитора

Ma ti si, Kortez, kao i ja, duša od čoveka. Ali priznaj da te mrzida pročitaš 50 definicija kada je tek svaka peta solidna, a tek svaka deseta baš dobra. Ja često na trećoj dobijem kontraerekciju i odustanem.

Za, ali ktitorima da ostane neograniceno. ;)

I 1 poster na 3 dana.
To moze i za ktitore.

Ovo je postao pičast sajt.
Slažem se sa predlogom, samo možda 2 defke bi trebalo. :)
I ukinuti cenzuru, nije ovo srednjoškolski humor.

reme
A uostalom probajte da izbacite neku glupost, nakupiće 20 glasova u roku od 5 minuta a onda će da je obrišu. Većina definicija nije ni za plus ni za minus, totalni Dejan Cukić. Možda neki ljudi imaju malo drugačije kriterijume od vas, vi mislite da je defka do jaja, a nekom drugom je tu i tamo. Tačka.

vaistinu.... rekoh nesto slicno jos na prvoj strani

Kaizen kaze da radi na tome.
Mozda ce da bude poseban deo za kurceve i picke.

Eddie
I 1 poster na 3 dana.
To moze i za ktitore.

Не лупај.

'De si bre, Dzanki? :)

Sto da ne lupam?
Ok, na 2 dana.
Mnogo ima sranja.

Ponavljam, ovo je postao sajt za pičkice.

Evo moderatora, neka brishu

Ovo je dobro. Svaka defka koja nakon pola sata-sat ima negativan skor ( razlika makar 5 minusa) da je moderator obrishe. Bez pogovora. I mirna Bosna. Dobre defke ce se duzhe zadrzhati na prvoj ili drugoj strani.

Filozofe rekao ti vec Edi da je kaizen rekao da ce da promjeni naslovnu do vikenda (bas to u vezi cenzure) pa ce da vidimo....

Де си Еди :)

Ма претерао си, ајде ово за ктитора се слажем :)