Prijava

Стефанко, добар ти је клип. Објашњава! :ошо да се бичује, скептик погани:

Tu je pre doslo do zamena teza, hocu da kazem da smo mi u stvari Iliri, a ne da su Iliri bili Srbi, ali to ti dodje na isto jer imamo iste gene i zajednicke pretke.

Tu je pre doslo do zamena teza, hocu da kazem da smo mi u stvari Iliri, a ne da su Iliri bili Srbi, ali to ti dodje na isto jer imamo iste gene i zajednicke pretke.

Ako ovako nastaviš, na kraju ćemo svi ispasti majmuni. Ne utvrđuje se tako nacionalni identitet, dečko...

@ GM

Заправо, ако изузмемо неке интернет-случајеве, једини такав "фринџ" лик којег сам видео је неки гост на једној емисији на БК пре неколико година који је покушао да мало зађе с ону страну знаности, али су га сви остали саговорници у старту сасекли (између осталих и садашњи ректор Београдског универзитета). Адр ден дет, нисам нешто приметио да је такво понашање распрострањено код нас.

ma daj brate, pogledaj ti sve ove postove... nemoj zaebavaš...

Tu je pre doslo do zamena teza, hocu da kazem da smo mi u stvari Iliri, a ne da su Iliri bili Srbi, ali to ti dodje na isto jer imamo iste gene i zajednicke pretke.

Аха, лутко, ту сам те чек'о! А Албанци, шта ћеш су њима? Ти кршиш њихово Богом стечено право на културну баштину и националну историју! Цццц, кад само кажем Соњи Бисерко за ово, биће свашта...

4. tesla je izmislio internet! ideja mu je bila da napravi neke uređaje preko kojih bi dobijao vesti, izveštaj sa berze i vreme, i još ponešto, ali je zamislio i da taj uređaj bude interaktivan, tj. da i ti preko njega možeš da šaljš upite. naravno, i to bi sve bilo bežično.

Znači Džoni je smislija internjet, a ja se već duže vreme pitam majku mu, koj je odgovoran za ove transfere blamčine koje doživljavam diljem forumskih diskusija

7. spavao je samo 4 sata dnevno.

2 sata. Na svakih 6 sati po pola sata.

Voimje oca, vjerojatno nije ni piškio ni kakio, jer pobogu, to je samo za obične smtrtnike... i da, hranio se pokondirenim skakavcima ili pokojim divljim kestenom u vreme velikog posta

ma daj brate, pogledaj ti sve ove postove... nemoj zaebavaš...

Хаха, и мени је исто пало на памет. Али, узми у обзир да је ово на претходној страни било везано за претеривање у вези његових проналазака, не за астрално порекло Срба. А и то да не можеш на основу пар постова на неком сајту рећи да је појава распрострањена.

Tu je pre doslo do zamena teza, hocu da kazem da smo mi u stvari Iliri, a ne da su Iliri bili Srbi, ali to ti dodje na isto jer imamo iste gene i zajednicke pretke.

То је донекле тачно јер смо измешани са староседиоцима. Херцеговци готово и да немају словенских гена. Уосталом многи признати професори сматрају да је Троја била у Херцеговини. Тесла је пореклом херцеговац.

Не треба хрватима бранити да га својатају већ ми требамо урадити више да га сачувамо. Тесла као сви великани је национално "грађанин света"

Уосталом многи признати професори сматрају да је Троја била у Херцеговини. Тесла је пореклом херцеговац.

Džoni Tesla je ustvrati Agamemnon

То је донекле тачно јер смо измешани са староседиоцима. Херцеговци готово и да немају словенских гена. Уосталом многи признати професори сматрају да је Троја била у Херцеговини. Тесла је пореклом херцеговац.

Не треба хрватима бранити да га својатају већ ми требамо урадити више да га сачувамо. Тесла као сви великани је национално "грађанин света"

KAKVA POSTINA OD POSTA, ovo je bolje od vutre keve mi, ne mogu da prestanem da se kikoćem

Džoni Tesla je ustvrati Agamemnon

Па ваљда Хектор, сунце му тројанско?

Ti Filantrope lupas gluposti bez ikakvih argumenata, ja ne pricam o nacionalnom identitetu kao takvom vec samo o genetskom poreklu, inace ja ne sporim da su Albanci nasi susedi i da imamo sigurno neke veze sa njima, ali oni su sve do srednjeg veka iskljucivo naseljavali teritoriju danasnjeg Kavkaza i jos ih Arijan pominje kada navodi ratnike koje je Darije sakupio iz cele Ahemenidske imperije pre bitke kod Gaugamele 331 p.n.e.

Нем појма, нама профан причао да је Тесла доста јеб'о ал' да се није везивао, то јест све су то биле везе на једну ноћ итд. То јест да је био шмекерчина, а и често је плаћао раве. Тако да је Тесла јеб'о. А тај профан сад ради на истраживању неке справе која помаже у лечењу рака, јебем ли га шта. Иначе Тесла је генијалац. И да исто сам чуо да није био баш толики ексцентрик, волео је жене, дуго је живео у председничком апартману, и болео га курац, далеко од тога да је био сиротиња.

kakvi ste TROLOVI ja ne verujem.....sad sam pročitao šta ste pisali.

kao prvo KAKVI BRE ILIRI, MAKEDONSKI, HERCEGOVCI, ŠIPTARI šta bauljate s teme i spemujete nebitne gluposti, koje bi bile nebitne i da posebnu temu otvorite.

kolko ste jebeno ludi, zanosite se time šta je on poreklom....ustvari oni što opovrgavaju to, ne kapiram poentu toga. Ti što uvaljuju rovce sa nekim kvazi činjenicama kako je on amer-nemac-hrvat-ostala sranja, to jedino rade kako bi ubedili svet kako je on ustvari njihov jer bi svima bila čast da kažu kako je Tesla pripadao njihovom narodu.
Ne kapiram kako vama ide u prilog da kenjate kako nije Srbin, prvo vi pravite veliku grešku ubeđujući sebe u to.
Pa čak i da ne verujete u to, LEPŠI će vam jebeni život biti ako ubedite sebe u to jer ako si Srbin to bi trebala da ti bude čast, a ne nešto čemu treba tražiti manu ako je ima.

a kao drugo, pored milion stvari, zanimljivih činjenica i ostalog na ovu temu vi našli da raspravljate o poreklu.

Čovek jebeno uticao na ceo život na planeti, a vi bauljate o njegovom pasošu.

Voimje oca, vjerojatno nije ni piškio ni kakio, jer pobogu, to je samo za obične smtrtnike... i da, hranio se pokondirenim skakavcima ili pokojim divljim kestenom u vreme velikog posta

@Filantropofob
http://en.wikipedia.org/wiki/Polyphasic_sleep
A evo ti ga i primer, kako možeš da spavaš 2 sata dnevno. 20 minuta na svaka 4 sata
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/61/Uberman.png
Nije preporučljivo ovo raditi na duže staze (preko 2 meseca), ali npr
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Everyman.png
Ovako možeš 4 sata dnevno, praktično ceo život!
Mada ne možeš da budeš previše fizički aktivan i štatijaznam, ali u principu ima ljudi koji to rade! Potraži njihove forume na internetu!

А и оно за интернет... није да га је измислио, али је имао неке идеје које су представљале суштину данашњег интернета. (не порњаву)

A jel znaš da san utiče na bela krvna zrnca da podstaknu crvena krvna zrnca da ti čuvaju ekosistem tvog tela lučeći endorfine koji skraćuju vek kose na 2cm godišnje dok ti 4 sata po 2 sata sna u osnovnoj školi, petkom ponekad dok stvarno svi ne dođu na red....ti ustaneš, okreneš se ka njima i kažeš MAMU VAM JEBEM AMERIČKU !

Tesla je imao trip sa golubovima, pričao je sa njima u parkiću i često je u Njujorku silazio iz hotela dole u parkić-narkić i hranio golubove, komunicirao sa njima u nekom svom svetu. više ih voleo nego ljude i neki golubovi su mu svaki dan dolazili čak na milioniti sprat nekog hotela na prazor.

Mi ne raspravljamo o Teslinom poreklu jer bi to bilo potpuno besmisleno vec o necemu daleko kompleksnijem.