Prijava

Ђес Скочимише.

Па Саливан би требао да освоји, у форми је, а и имаће лак пут до полуфинала...

Da da, Salivenovi fanovi tisinaaa.. :D

Higins je jos jednom pokazao kako se igra pravi snuker. Sjajno polufinale Vilijams Higins i
sa druge strane Tramp i Ding. Verovatno lagana pobeda Trampa, Ding se bas provlaci kroz turnir, mada ko zna kugle su okrugle :D. Bilo bi lepo da bude finale Higins i Trump da tata objasni klincu neke stvari.

Па Саливан би требао да освоји, у форми је

Ti pratis snuker ko moja baba Spasenija. Kakva crna forma, lik pao na 10 mesto.

Mnogo volim da igram bilijar. Samo da kažem da je i mnogo moćno jebati na bilijarskom stolu.
Mislio sam u skorije vreme da nabavim sto, pa ako neko zna gde ima i po kojoj ceni, neka kaže.

Finale sabija. Trump koristi svaku priliku, cim vidi kuglu napada. Higins igra svoju igru, mada jos nije pokazao svoj maksimum. 8-7 Za Trumpa, ali ima jos dugo, igra se do maksimum 35.

Опа млади Трамп стиго до финала...ал сам се много изнервирао кад је саливан пуко од муљача хигинса ...

Saliven nije ni hteo da igra ovaj turnir, ali ga je neko mudo iz snooker elite nagovorilo.
Ne igra kao pre, verovatno ima problema van snookera. Trump jebe, poceo je i takticki da igra. Finale sabija jos jednom. :D

муљача хигинса ..

i ti si mi kladionicar. higins je najstabilniji psihicki, najbolji defanzivni igrac. a ono su mu namestili...

Ma pusti Dzankija dje's s'njim u diskusiju. Odgledao par meceva i misli da poznaje igru. Bas me je iznervirao onaj saban u polufinalu sto je poceo da proziva Higinsa, ali i tu je veliki Skot pokazao koliko je stabilan. Pomalo sam skeptican po pitanju Higinsovog osvajanja titule. Trump stvarno igra savrsen snooker, jedino mu defanzivni potezi nisu savrseni.

Добар је Хигинс а за оно не знам дал су му наместили ил не, не занима ме, ипак је он први...него кој је резултат, боде ми еуроспорт?

Veliki Dzon Higins, svetski sampion. Trumpa je kostalo neiskustvo, sjajno finale, tata je objasnio neke stvari kao sto sam i rekao.. Slavice se titula, titula, titulaaaa!!!!

Neverovatna strateška odluka da ide na snuker sa samo crnom i roze na stolu! Svaka čast, i odlično je ubacio roze od martinele. Oduševljava me svojom psihološkom stabilnošću.

JEDAN JE HIGINS DZON! PLJUVAČI SU NEZNALICE! BRAVO ZA OVOG MALOG TRAMPA ALI JOŠ UVEK JE PAPAN ZA DŽONA!

много досадна игра. Једино билијар ваља а и он смара

Imam bilijar 8 velicina i jedan stap (Ostale sam nekako uspeo pijan da ih izlomim)... ima 20 giodina ali u dobrom je stanju.... igram od kad znam za sebe i rasturam...

Igram bilijar...pratim snuker često.Igram bilijar svaki drugi, ponekad i svaki dan 1-2(nekad i više), zavisi koliko se para skupi. Dobar možeš postati samo ako igraš konstanto, par sati svaki dan, ko snukeraši šo gule stolove 7-8 sati dnevno minimum.
Mene ve zanima koliko košta jedan običan sto za bilijar, ne mora da bude neki bogznašta čisto da mogu da pikam kad oću, a ne samo kad imam para.

Mene ve zanima koliko košta jedan običan sto za bilijar, ne mora da bude neki bogznašta čisto da mogu da pikam kad oću, a ne samo kad imam para.

Ја купио неки распаднут из кафане за неких 50-100 евара, не сећам се, па га реновирао. Нови би био много скупљи. Осим ако Кинези нису и то почели да праве.

Kad bih našao nešto tako, Bog da me vidi.