Prijava

Ne znam da li je ovo već neko predložio ali radi se o sledećem... Bilo bi dobro kada bi pored odabranih postera i definicija imali svaki dan i pobednika dana. Definiciju i poster koji su za taj dan bili najbolji po glasovima, zbir glasova sa vukajlije i Fb-a.

postojalo to pre, pa je ukinuto, tesko da ce iko da podrzi predlog...

da dodam, mi smo se mnogo dugo borili da se to ukine tako da ono...

Ok, nisam znao. Jel znaš razlog za ukidanje, što je to toliko loše?

било малверзација разних, плусирали се и омиљеновали са дуплих, ма хаос...

To jeste haos ali to mogu i dalje da rade...

па могу ал се сад проваљује брже јер су нови модератори и мало су живахнији...
у то време кад је то постојало било је 10 модова од којих 7 није радило ништа, а остатак како кад...

Stani, ovo i nije tako loša ideja. Možda i dobra čak štaviše. Mislim, ne da se vrate def dana štatijaznam, nego da se napravi tema "pregled dana". Čisto zajebancije radi. Da recimo ima par kategorija. Naprimer:

Najbolja definicija
Najbolji poster
Najgluplja definicija
Najgluplji poster
Najbolji i najgluplji komentar
Najbolji i najgluplji post na forumu
SLENG DANA
Najbolji "printkrin" sa Vukajlije.
Najbolja sisa okačena na temi fotografije tog dana.

Tako nešto. Jeste malo kao neka nakaradna rubrika u "Svetu" i gdegod, ali moglo bi biti simpatično.

Šta mislite? Je l dobra ideja ili sam opet slabo spavao i temperatura me fino jebava?

Frenki dobra je ideja, samo ko će sve tu da glasa, mislim da bi moglo da se napravi tim kao i za nove definicije. :)

Edit: Već postoji konjkurs za najgluplji poster i među njima par živih a tema za najgluplju defku propada jer konkurencija je jaka a i vi modovi brzo brišete. :D

Ma jok, kakvo glasanje. Neko ko je aktivan u "trećoj smeni" ili sabajle odluči sam šta će pokačiti, napravi da to sve bude lepo i pregledno i sprdnja. Mislim, neće to biti bogznakako čitana tema ili će neko od nje imati koristi, čisto da neko ko nije bio ceo dan na sajtu tu može da vidi šta je bilo najzanimljivije. Eto. Zajebancije čiste radi.

Ma postoje konkursi i teme za sve te predloge, treba samo da se pretrći preko njih i sažme u tu temu. Maksimum pola sata treba za to.

Znam ali onda bi bilo bolje da se stavi naziv ''Najgluplje ŽIVE definicije'' i tako :)

Ma dobro, ja sam samo ofrlje stavio te kategorije. Treba mi još mišljenja da vidim oće biti šta od toga.

Pa ja mislim da će biti. Mi Novosađani se držimo zajedno, malo nas je ovde ali kad dođemo, onda se zna da smo bili tu. xD

ja сам за ак ти нешто значи

Znači, kako ne. Evo već dvoje. :)

Најн...

Против.

Za.Svidja mi se koncepcija.

Што рече Фејз, био би доста лајковања са дуплија и остало.