Prijava

Ја подржавам Френкијев предлог.

Ima li neko nešto protiv?

Neka kaže sad ili neka zauvek ćuti.

PRAVDA ZA STRAJU!!!

Opet komlikujete, ali ne znam zašto. Ovako je super, jedostavno je i funkcionalno. Plus je plus i to treba da bude jedina nagrada za autora Vukajlije. Ko hoće pare, skandale i žute strane neka piše knjige.

Naslovna se kreira prema mišljenju i potrebama vlasnika sajta uz određeni uticaj moderatora. Potrebe i mišljenje se vremenom menjaju pa i "uređivačka" politika naslovne, što je normalno.

Funkcionisanje svakog sistema, a naročito velikih, treba maksimalno pojednostavit u interesu same funkcionalnosti. Nije mi jasno čemu ove nove "discipline" kada ćete posle nekoliko meseci tražiti da se ukinu, ali ajde čovek se uči dok je živ.

Protiv onog predloga koji je frenki dao, realno je glup

Dajte ljudi šta ste se prihvatili ozbiljnosti, on samo predložio da napravi temu u kojoj ozbiljnost nema nikakve vrednosti, što onda filozofirate samo recite da ili ne i gotovo.

Ja neću da se bira najbolja sisa, lemaja će svaki dan da pobeđuje, a mi ostale možemo bukvalno džaba da se slikamo.

Protiv onog predloga koji je frenki dao, realno je glup

Što?

Ставкта са сисама ми се ђа. Остало мање-више.

prihvata se predlog zbog kategorije sisa.

Ja neću da se bira najbolja sisa, lemaja će svaki dan da pobeđuje, a mi ostale možemo bukvalno džaba da se slikamo.

Ставкта са сисама ми се ђа. Остало мање-више.

Mogu se i guzice ubaciti đuture, ako se poveća ponuda. Sve ovo ostalo i stoji kao alibi dbi mogo dubacim sise. :p

побоже па зашто у Све везано за вукајлију кад је зезање?

побоже па зашто у Све везано за вукајлију кад је зезање?

Nebitno, može gde oće.

Напред сисе ставка!!

аха даддаддада сад видим да цео тај подфорум нема поенту тако да тамо може било шта

Uvek sam za sve što će učiniti sajt boljim i zanimljivijim. U ovom slučaju mi je bliži stav koji je izneo Virtual Serb.

Da se ja nešto pitam, a ne pitam se ni 0,00003 promila, uveo bih, osim standardnih odabranih definicija i predlog NAJGLUPljšA definicija dana, ali ne kao ona grobljanska, već živa, za koju će da se glasa. A da predloge za takvu definiciju predlažu isključivo modovi.
Recimo ovakva jedna
http://vukajlija.com/alah-vam-vera-momci/285984
i slične njoj, glupe, ali za razbibrigu.