Prijava

E a u kolko sati treba da smo tamo?

E a u kolko sati treba da smo tamo?

u 3....u 4 je torta

И где се на крају одлучило?

Carimire, a pogledaj jebanje :)

Stvarno jel se opet nalazimo u Gusanu?

Ma jok, u Gusanu je gužva, mogli smo u radio kafe, ili u ajriš, al vjerovatno će i tu biti gužva... Jbg, negdje gdje ćemo moći stati svi, jer to je subota, Gusan je pun subotom...

Sve je puno subotom, jedino da se nakupuje par gajbi piva.... ponesemo ćebad i pravac na bećarac.... tu bi mogli da nolajferišemo dok ne svane....

Sviđa mi se Carina ideja :)

Otkriše mi planove. Velika greška.

Pa mogli bi tako u aprilu- maju, naćemo neku kafanu, kontam da bi mogli stati u radio kafe, valjda to nije toliko prometno, a imaju tamno točeno :DD

Sve je puno subotom, jedino da se nakupuje par gajbi piva.... ponesemo ćebad i pravac na bećarac.... tu bi mogli da nolajferišemo dok ne svane....

A obzirom da je zimčuga, zapalimo veliku vatru od obližnjih grana, ubacimo par panjeva i posle spaljujemo na lomači sve likove sa sajta koji su skloni ziljavluku lololololololololo pošto već minus ne može da se da!

Onda možemo i roštilj da bacimo...

Petak i subota su mi radni, predlažem nedelju ili bilo koji drugi dan, ako mislite da se zezamo.

Takodje predlažem kladjenje u disciplini ko može više da popije. Šta pijemo i u šta se kladimo, po dogovoru. Ovo je ozbiljan predlog.

Petak i subota su mi radni, predlažem nedelju ili bilo koji drugi dan, ako mislite da se zezamo.

Jes' pa ti da dodješ i sam da cirkaš. Tako možeš i za kompom.

Takodje predlažem kladjenje u disciplini ko može više da popije. Šta pijemo i u šta se kladimo, po dogovoru. Ovo je ozbiljan predlog.

Nisi normalan. Treba na kraju da pričamo o Titu i potučemo se zbog Vesne Vukelić Vendi. Tu niko ne bi odustao dok mu krv na uši ne krene, da ga ne bi mesec dana ovde prozivali kako je pička.

tipujem da ce biti sreda

Ja tipujem da će biti pijanih kao buljson...

Takodje predlažem kladjenje u disciplini ko može više da popije. Šta pijemo i u šta se kladimo, po dogovoru. Ovo je ozbiljan predlog.

Da nisam video slike i da nisi barmen, mislio bih da ideš u osnovnu.

Vejva, šta si se navrzla na Nikolu, pusti ga bre, ne moraš komunicirati sa njim. Ako hoće, neka radi šta hoće, niko od nas nije odgovoran za njega. Bolje pretite onoj mojoj maloletnici.:)
Ko og Beograđana dolazi?

http://fliiby.com/images/_thumbs/me_hxvacmczju1.jpg Tući? Biti? Ne dolazi u obzir, ja sam skromna i vesela alkoholoopija :) Ne mogu u petak ili subotu, moram na posao od jedanaest, otišao bih kad je najbolje. Ako ćemo da sednemo da pijemo, da sednemo ko ljudi. I bez priča o vukajliji.