Prijava

Moji su Pinteri, tako da sam ja po selu Piki, interesantno ume da bude u društvu šaljivdžija.

zika patika, milivoje zabac, pera kifla...

Mile Auspuh i Zika Tranzistor, inace drugovi.

Znam lika koga su prvo zvali Limun, a kasnije iz šale počeli da ga zovu Grejpfrut...

Patofnjar Niga
Ljuba Dupe (glumio u Srećnim Ljudima, prozvali ga tako jer mu puk'o čir u toku priprema neke predstave)
Bacura (rezultat višednevne potrage za najogavnijim nadimkom u kome će sazvučavati "Aca". Inače lik svima drag, al' eto...meni stvarno neprevaziđen nik)
Mile Karoserija
Kralj Pečuraka (tako zovemo ortaka, bez zajebancije)
Zeus (liku ne znam prezime a družimo se 7 godina svakog vikenda, dao sebi nick na kanterima i insistirao da ga svi tako zovu)

Debeli Perinjak, Pera Jojo. Isti debeo smotan čovek.
Joca sekač, zbog nosa s kojim mož da seče burek.
Simo stočar, jer čovek smrdi, a ironija je što on nema nikakvu stoku.
Znojavi Spasoje, jer je uvek obliven znojem.
Bananica, ortak od 110 kg.
Brkenzi, Bananica sa velikim brkovima.

Mene su zvali Nerc zbog prezimena, još sam rekao njima da nema bunde za njih. :D

edit: Jednog lika zovu Barbi jer ima žensku minđušu, a i ima ponos kao žena.

Bananica, ortak od 110 kg.

Znam i ja jednog Novosađanina, ista priča!

Mrva (ima 130 kg i 207 visok), Kocko, Kopitar, Krastavac

Бућа, Врцан, Милан Пуфта (наследио од ћалета, а ћале добио зато што је аутомеханичар - Бата Живојиновић у некој серији играо механичара Пуфту), Лошо, Мирослав Даска...

Пицименко.

Држи теретану у мојој селендри. Љути се кад га тако зову, а цео град га зна искључиво под тим надимком.

Mala mu. Muskarac inace.

Od drugara (s evolutivnim prikazom nadimka):

Überwleiss (Vladimir -> Vlado -> Vlajs -> Wleiss -> Überwleiss/Überwleiß)

Brućibald (Bruder -> Bruća -> Bruccioni -> Brućibald)

Điđolina (Saša -> Sale -> Điđi -> Điđolina)

Prti!
A u srednjoj skoli su u jednom odelenju svima dali nadimke po nekim zivotinjama: Svinja, Kuce, Kokoska, Ovan, Junac, Curka, Petao... I vecinu i dalje tako zovu.

Мића Блајзна.

voicelove

Od drugara (s evolutivnim prikazom nadimka):

Odlična ideja.

Od engl. to mingle -> Miganija -> Migan -> Migudin -> Gudin -> Gudija -> Sinjor Zgudija

Mutava -> Mutus -> Plutus -> Il pleut -> Ilpludin

Marijana -> Jana -> Jona -> Joreb -> Jostreb

Mile Haos neki ludi vozac GSP-a, cuo sam neke price o njemu kad sam bio mali

Mog brata Milosa zovu Jova.

dok sam trenirao kosarku bio jedan lik svi smo ga zvali ISUS, niko ne zna zasto, vremenom je i trener usvojio nadimak, pa se neretko cuo glas trenera ISUSE izmena, ISUSE lopta, ISUSE cuvaj ga. xD