Prijava

Već sam mu to rekao jednom, ali ne želim da se uobrazi. A i sad je "in relationship", ne bih htio da nekoga povredim.

Kako je CZ pažljiv i uviđajan. Mica mawaaa.

Da nema Vukajlije... Ne bih se smejao ovoliko koliko sad klokoćem. :P

Да није Вукајлије, мој живот сада би био једна хладна, беживотна пустиња усред незаинтересованог свемира лишеног икаквог смисла. Са Вукајлијом, он је само хладна пустиња настањена кактусима усред релативно незаинтересованог свемира углавном лишеног смисла :)

да није вукајлије не бих се нон стоп окретао да видим посматра ли ме неко из џбуна

da nije bilo vujaklije ne bi se odbanovo

Да није било Вукајлије никад Митар Рабаџија не би Бостон Клиперс, а Могша одбранио Паола ди Канија.

лол као ајде и ја да напишем иако сам дошао на сајт двапут од прошле Халејеве комете.
Оно, не бих прочитао доста генијалних ствари, не бих трајно упропастио свој говор константним убацивањем ''тај рад'', ''тебра'' и сличног, не бих згражавао људе повременим ирл страјизмима лоло, не бих упознао једну сјајну особу, и генерално не бих се сећао тако неких до јаја момената као што је Раснијево говно, оланиково гробље, инвазија на Жаргонаут, ноћне сеансе вуке са осталим нолајферима, монитор дефка и тако то

Izvršio bih samoubistvo.

Да није било Вукајлије ne znam šta bih u ovom trenutku radio. bukvalno

Cz, kakvi su to mutanti izmedju mene i kosmo?

Da nije bilo Vukajlije, Konte bi nekom drugom sada bio droooog.

Da nije bilo Vukajlije ne bi bilo isto.

Ne bih upoznao mnoge kvalitetne i kreativne individue svih polova i doba (starosnog i godišnjeg), te roda broja i padeža.

Kod mene suprotno, kad nije bilo vukajlije tj kad sam bio banovan, u zadnjih godinu dana. Prvo sam se verio taman posle trajnog bana, pa se oženio..i onda mi skinut trajni. I odmah dobijem 15 dana bana i rodi mi se sinčić.

Nači kad budem dobio sledeci ban igram loto lolo