Prijava

U Zagrebu 5 iljada ljudi na protestu. Protest tipa Tunis, Libija, kriza, pičke materine...
Organizovanih preko fejsa. Zajeban je FejZ.
Jel možemo mi više da skupimo?
I što je bitnije, jel hoćemo?

Поводом чега, ниси рекао?

tipa Tunis, Libija pičke materine...nezadovoljstvo situacijom, bedom, krizom....

šta, šta DŽimi..da isteramo ove nolajfere na ulicu, da napravimo protest...

A fb nije zajeban. Sranje počene, pa neko napravi grupu pa ispane fejs je zajeban.

kizo mislio sam na našeg FejZa...

Možemo. Al' kad otopli. Zajebano po 'ladnoći i snegu.

ajd bre Mume mojne si taki...možemo super zurku da napravimo..i da se grudvamo...zimske čarolije...

A naš je zajeban.

to Pjer bre...da im pokažemo ko smo...studenti su pičke, još smo mi ostali...

ovde je sva inteligencija Srbije....

Мени се не протестује. Искрено, лепо ми овако. Уживам у стварим акоје радим, уживам у послу који радим. Не треба ми жгадија на улицама да ми ремети најзад успостављену колику-толику равнотежу и не треба ми нови грађански рат. Стога то нећемо охрабривати овде, те може да падне један лоцк, шта мислите?

ahahahahahahaa...

može DŽimi, može...al si se uplašio od službe....ej bre, gde ti je mladost....tebi je stvarno dobro il te mrzi da se mrzneš?

cenzura nije tekovina demokratije....

ДОЛЕ С ДЕМОКРАТИЈОМ!

Ја кад будем дошао на власт, ево, обећавам вам, од демократије неће бити ни Д. Такви што отварају овакве теме ће одма' да буду послати на принудни рад и на радне акције, да мало дижу привреду из мртвих.

a jel matori se zapitaš jel drugima dobro?..nekad..el se zapitaš da li će nekad biti bolje, da li može bolje, da li je revolucija rešenje?..ili terorizam...

da li je u redu da u kolubari drpnu milijarde, da one uhvate sa koferom i puste, da onaj radikal uzme milione na ime putnih troškova....i niko ne odgovara...

@zavisnik

mnogo te zraci taj avatar xD , obezbedi sreCtva iz amerike da se oragnizuje i idemo.

Наравно да многима није добро. Али ће дизање пучева само да погорша стање. Боље би било да сви мало заврну рукаве, да се мање блеји по кафићима усред бела дана, а да се више шљака. Ко ради, не боји се глади. А ко је гладан, не боји се да ради. А то да је тешко наћи посао је једна велика лаж. Проблем је што су људи гадљиви на послове и неће да раде. Да којим случајем не могу да нађем посао у струци, не би ми био проблем да мешам малтер и копам ровове. Али не... Људи су господа, није то за њих.

kakva sredstva...šta nam treba...izađemo na ulicu, prošetamo, grudvamo se malo...ekstra žurka...

još se rat nije ni završio a ti si se vratio....pre tebe hiljadu, posle tebe još hiljadu, sa pošteno stečenim kapitalom, da ponovo zidate vile i zamkve....

DŽimi ja sam i mešao malter i gurao kolica...i radio milion poslova van struke...

al je generalno debelo sranje....da se ovolko ne drpa bilo bi sasvim posdnošljivo...čak štaviše odlično...