Prijava

Niko ovde mrdnuti neće moj javio... A i struja je poskupela...

@zavisnik
legendarna replika iz BŠ moze da poslusi kao lajt motiv revolucije xD

fck, uvek..vidiš odma si provalio...to ti pričam, sva inteligencija je ovde...ako se složimo možemo čudo da napravimo......

aurora žurka bre...na otvorenom...šta fali...

Nema kritične mase jebote. Ja nijedno javno okupljanje nikad nisam propustila ali šta ću na ulici sama čoveče, kontaš?

A sa čim bi zamijenili postojeće?

E ima i tog, za koga... letargija je u narodu kojeg ubedilo da mu je dobro.

pa to najlakše Kizo...evo ti si odličan za ministra policije....kako muštraš posteraše cenim da bi kriminal pao za 200 posto...

koji kurac pravimo revoluciju ako ne prigrabimo vlast?...

uzećemo par mudrih ljusdi sa strane, van Vuke i sve mi naši, domaći....

Aurora ti vidi šta ćeš, sdogovorićemo se....

Jok ja, nije fino da policija bije po čitav dan.

Ozbiljno, koga?

ozbiljno nas...i neke vanstranačke ličnosti....ima pametnih ljudi u ovoj zemlji koji nisu jeli govna...

ne dovodimo na vlast ni sns, ni srs, ni dss..nikog, sve ista govna....

Ja sam za, treba reagovati na situacije tipa Kolubara. Da Nemci žive u Srbiji digli bi se oni još pre par godina. Mi jes da smo spori ali nećemo valjda čekati neko dno da bi reagovali. Javio dobra ti je tema.

reci bre Virtual....

Zavisniče ti mora da si neki belaj boj čim hoćeš nerede u državi :)
Ja se javlam za organizaciju u komšiluku preko Drine.

Sa ovim partijskim forama Srbija je olupina od komunističke države. Dakle ne komunistička država, već njena olupina. Našoj deci ćemo ostaviti Saharu, a možda ni to.

KBO mislim da je krajnje vreme....visdiš šta rade...i niko ne odgovara...i to me onako, užasava....to nije bilo kod tita...a i tamo su se studenti dizali...

Virtual zato mora nešto da se preduzme....

pazi da izeđemo i samo da ih nateramo sve lopove da pohapse i osude ekspresno - dosta....

ma samo da vide da ne može baš tako, bez odgovornosti....i najjače je što ne stoji niko iza nas...znači nije nas izmanipulisao sns ili ko već...pljujemo i njih...

@Zavisnik Jesam student, al nisam pičkara.....zna se ko vodi studentske proteste....zato ih i ne posećujem....

Mislim da ćeš ovde teško skupiti ljude koji zele da se iscimaju za nešto....ovde je većina mudrosera koji laju ali ne ujedaju.....Prde al ne seru itd.....

FejZ jesi...

Pjer računam da ovde ima dosta pametnih...a nije neko xcimanje..prošetamo kroz centar, zezamo se malo...ako nam bude dobro odemo i sutradan....ako nam se neko pridsruži ekstra...

važna je inicijalna kapisla....