Prijava

@VIrtual Serb jel mogu i ja sa vama, ogovnio sam motku....

al čudo kako stranica ne može da se predloži prijateljima...a Pjer?

gledao sam ja baguje svima,jebiga....ima hiljadu prituzbi za to na help stranici....Mozda je i DB umešao prstiće :P

Kamikaza je pravio novu stranicu i isto nije mogao da pozove prijatelje.....

http://www.facebook.com/topic.php?uid=10381469571&topic=21434

Ako Teofil kaže da sam majmun, onda to shvatam kao najveći kompliment. Od ljudi poput njega ni ne treba očekivati ništa bolje. Nego Jericho i mi smo za izbore i potpuno distancirani od partija.
CIA Pjer, CIA :D

Posto funkcija zvanja prijatelja baguje, kliknite dugme "podeli" da vam postavi na zid, pa će to izaći ljudima u new feed-u

Prvo da vas obavestim da je opcija za predlaganje stranice na FB ukinuta. Oće kapitalisti da se plaća reklama, jebi ga.
Drugo, predlažem da linkujete ovaj članak. Naravno ako možete začinite sa malo inata. Ništa bolje ne prolazi kod nas Srba. I naravno stalno predlažite prijateljima i postavljajte na wall. Bar dok se ne skupi neka pristojna cifra.

Ajmo ne zaustavljate talas... :D

leb 70 dinara u picku materinu

Još jedan mandat pod ovima i možemo svi da odemo u tri pičke materine, sledeći na redu da nas izjebe je VUk Drašković, on je jedini od stranih plaćenika ostao. Njegova partija nije imala neku veću vlast tj neko značajnije mesto tipa predsednik, premijer. Imao si koštunicu DS i još su oni kao ostali od tih većih tada, a sve je to ista fela. Gari je toliki licemer da je to neviđeno, neki dan je izjavio da je Jovan Divjak simbol čojstva i da je on branio Sarajevo ( dotični je pobio kolonu JNA koja se po sporazumu sa istim povlačila iz ja mislim Sarajeva, tom prilikom je pobijeno nekoliko desetina nenaoružanih vojnika koji su sačekani iz zasede, a 90 posto su bili na služenju redovnog vojnok roka. Ako ništa drugo popišao se po porodicama tih mladih vojnika koji su tek počinjali život), a isti taj Drašković se onda izjašnjava kao patriota, pa kako te nije sramota...