Prijava

Kratko i jasno:
Imal neko ovde da sluša industrial?
Imal neke bendove da predloži?
Imal neko da želi da mu se prezentuju neki industrial bendovi?
Imal neko neku zanimljivost u vezi industrial-a da ispriča?
--------------------------------------
Naravno, nemojte predlagati Ramms+ein, Static X, Clawfinger i tako te bendove koji su poznati. Pomenite i predložite neke koje bi vredelo preslušati a koji nisu opšte poznati.
--------------------------------------
Naglažavam dve stvari:
1. Bez spemovanja
2. BEZ pominjanja LAJBAHA (koji ne podnosim) u bilo kom kontekstu jer će to biti spem i prijavljeno.

Ha ha, a koga to jebe?

JEBE SVE OSTALE NEKVALITETNE INDUSTRIAL BENDOVE ALE

Koje?
BTW Lajbah je kao (mnogo) kvalitetan..ti sigurno imaš 14 godina.

LAIBAH NAJJACI BEND

ALEKSANDRA KOVAC NAJJACI SOLO UMETNIK
http://www.youtube.com/watch?v=PCy80M8Kz0Y

ALEKSANDRA ZA NOVU PEVACICU LAJBAHA ALE

Jel tema otvorena za hejt ili je samo za ljubitelje?

Pa samo za ljubitelje naravno, ali kao što se vidi neki nedokazani klinci se iživljavaju.
Ako ćeš da učestvuješ zanemari ovog lika.

Pa ja sam htela da učestvujem tako što bih pisala zašto mrzim industrial, cyber, dark electro i slično, al ako je samo za ljubitelje, odoh.

Kad nisi slusala Laibah odma bi te osvojili

Mirjana pa može i to, ali na racionalan način (bez hejta i drndanja) nego civilizovan razgovor. Može slobodno.

EDIT:
Riči B, koji je tvoj problem?

Pa za početak, nije mi baš jasno zašto industrial spada u podžanr metala kada je to više elektro zvuk.
Drugo, što sam ja čula, njihovi tekstovi mu dođu kao naši narodnjački. Al ozbiljno, kad prevedeš, ko da je Marina Tucaković sastavljala.
Treće, nikako ne volim mentalitet sajberaša. SVE devojke koje sam upoznala a da su u tom fazonu su nikad grđe drolje, a momci sve što je žensko tretiraju kao meso (mada i trebaju, sajberašice su se same tako postavile). Svi nešto prozivaju ziljavuše, fenserke i splavarke kako su kurave, ali ove cure su objasnile pojam DROLJE.

E sad, ja baš i nisam u tim vodama, ali iz onoga što sam čula i što sam videla izvela sam te zaključke.

Pa ti brkaš sajber zvuk i ovo o čemu je tema tj industrial metal.

Jesi li čila npr Rammstein? Jel ti to sajber ili metal?
Takođe, ako si čula onda ne treba da te čudi što je to vrsta metala LOL, pa kako da ne bude.

Ima ta pojava da ljudi IM (industrial metal) povezuju sa elektrom, dark elektrom, dark trensom, hardkor elektrom (ili čime god) ali to nema veze jedno sa drugim.

To sve gore što si navela važi za npr Lajbah, koji je elektro, a NIJE IM.
Rammstein ti je IM, ajde to sad poveži sa nekim sajber čime god??

Sta koji mi je problem volim laibah u pcku materinu

Meni je ramštajn golo govno

Rosoneri objasnio, kraj.

Industrial metal.Jebote.Koliko metal ima podvrsta?Mislim stvarno.Osnovaću bend i tokom svirki lupat kurčinom po instrumentima i eto ti novi pravac.Kurčina metal...

Sve je to sranje u bojama u pičku materinu... Obraza mi, što je više podjela to je gora muzika

Dobro, pomešala sam IM sa elekrom, al kako možeš da kažeš da nema veze jedno s drugim? Zvuče slično, elektro je... pa elektro, a IM je digitalni metal. Jest da se razlikuju, ali nekome ko to ne sluša, zvučaće isto.

Sem toga, pola pesama sajberaša je u fazonu 'udri me do zore'. Kad već uzimamo Ramštaj kao primer IMa, deder, nađi vezu:

http://www.youtube.com/watch?v=CX7ur4Ey5X4