Prijava

Džordi, što si stavio Najvanzemaljskijeg Majmunodabra na avatar?

Inače imamo asistenta Mirona. Ali bila je kod nas neka Tonja. Ja sam bila ubeđena da se zove jabuka, tačno je imala takvu glavu.

E, Smorka, znam ti Mirona, imam ga u prijateljima, kontaktiramo po pitanjima domaće fjužn i progresivne muzičke scene.

znam ja jednog mirona, zna ga i vidra, sreli smo se na mironovoj žurci za smak sveta. miron je rusin inače, kao mogša, samo miron

Verovatno je to taj, ne znam ko mi je rekao da on nešto svira, mislim da su bubnjevi, ali nisam sigurna. Inače Miron je kraljina sarkazma, naša verzija Snejpa.

miron ja mislim studira književnost i nosi mejden majice, liči malo na karpatsku verziju sedplasa

Džordi, što si stavio
Najvanzemaljskijeg
Majmunodabra na avatar?

Зато што је прегенијалан, одушевио сам се кад сам видео слику :) а и подсећа мало на мене, don't you think? xD
Упознао сам јуче лика који се зове Петар Петровић и искривио се од смеха због оне Могшине дефиниције. Треба ми лечење. х)

Ma, ubija seksepilom.

AHHAHAHHAHAHAHAHHAHA jao, verovatno sam to ovde napisala, ali preko puta groba mog dede, sahranjena je Velika Polovina. Možeš misliti kakve su to neprijatne situacije kada malo duže gledam u tu krstaču preko puta. lolololo

Znam ribu koja se zove Rasna Ženka. To jest preziva se Rasna, a zove Ženka. Nemam pojma šta je.

Je l' nas ti zajebavaš?

puta groba mog dede, sahranjena je Velika Polovina.

A drugu Polovinu su kremirali?

Iskreno, ne znam šta joj je ime a šta prezime. I jedno i drugo ima smisla. Kao i prezime Oblica, ej, oblica. A, da, ima i neki Peškir valjda Branislav. U belim stranama pre deset godina sam ga našla.

мамина колегиница се зове Гоја
закључајте тему

Je l' nas ti zajebavaš?

Ne, ozbiljno.
Rasna: http://www.ancientfaces.com/surname/rasna-family-history/4773801
A Ženka valjda od ruskog Ženjka, Ženja, otkud znam... Ima ludaka.

Moj rođak se zove Gligor. Nije naročito egzotično, ali mogu da zamislim koliko se iznervira svaki put kad ga neko pozove.

мамина колегиница се зове Гоја

Čekaj kako se ono zovu nejevreji od strane jevreja? Je l' Goje? Ili tako nešto.

Ženjka bi čak i kul zvučalo.
Ljudi, a Haralampije?

Gojim je nejevrej kolko znam