Prijava

Ljudi, a Haralampije?

Ukrade mi pomisao. Pokušavali su da mi nametnu taj nadimak u društvu, zato što je neka budala provalila tako pa se nekom svidelo, tukao sam se da me ostave na miru :) A to zbog ove pesme
https://www.youtube.com/watch?v=ZPiFTwJFIZs

Gojim je nejevrej kolko znam

tako mi i treba kad mi je izvor digitalni anđeo lolo

Gojim je nejevrej kolko znam

Gojim je množina, nejevreji, a Goj je nejevrejin.

E da, moguće i to, jer sam nešto preletio neke citate iz talmuda neđe pa je vjerovatno bilo u množini.

EDIT: Tj. sigurno je to. Ko sam ja da se suprotstavljam jednoj od tri velike glave vukajlije.

Ajoj, Valde, koliko si ti alt. :D
Za mene najlepše ime je Vladimir, ali nebitno.

Juče na bosanskim vestima neki Jasmin. Zašto su roditelji toliko surovi?

Ja sam rekao, sin će mi se (akobogda) zvati Krsman, Vukajlo, Strcimir ili tako nešto, da smanjim šansu da bude gejština kao što će vjerovatno biti najveći dio te generacije.
Za kćerku samo neka princezičasta imena :3

Nemoj me zajebavati, Pazle, leba ti?

Ajoj, Valde, koliko si ti alt. :D

To je bilo moderno kad sam bio mlad :(

Juče na bosanskim vestima neki Jasmin. Zašto su roditelji toliko surovi?

Muslimansko regularno...

Zašto misliš tako? Da li to ima više... ili možda manje od 3 velike glave na ovom sajtu. Nije me bilo fazon 20 dana. Apdejt

miron ja mislim studira književnost i nosi mejden majice, liči malo na karpatsku verziju sedplasa

miron postoji koliko i filozofski

Tako, tako treba, Pazl, moja prababa se zvala Vuka, ona je bukvalno bila zmajčina od žene.
Samo ne one Danijel, Kristijan, NEVEN, kao da su ga kastrirali na rođenju.

Zašto misliš tako? Da li to ima više... ili možda manje od 3 velike glave na ovom sajtu. Nije me bilo fazon 20 dana. Apdejt

Ovde ima ljudi kojima nisam dostojan ni noge da operem. Naravno, ne misleći na one dve druge glave koje verovatno ti pominješ.

Samo ne one Danijel, Kristijan, NEVEN, kao da su ga kastrirali na rođenju.

Ne, ali Nevenka je najlepše ime.

A koje su to dve druge glave?

A koje su to dve druge glave?

Pa prema nekom, tako da kažem, koncenzusu, to su Valdemar, Granjka i Vlasnešto90b.
Da li se slažem sa tim? To već neću komentarisati.

NEVEN

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201402/292633/medium_447301626_6417d15aa1.jpg

Zamišljam kako mu ovaj lik govori "Zdravo Nevene, oćemo li da prošetamo malo do WC-a" i tamo ga tjera da ga oralno zadovolji.

Samo mogu reći da ovde ima mnogo umnijih ljudi. Samo što ne tupe toliko često.

Je l' sramota reći da ovaj lik što si postavio ne izgleda loše? Malo poceća na muvu sa tim naočarima....

Pa prema nekom, tako da kažem, koncenzusu, to su Valdemar, Granjka i Vlasnešto90b.

Za ovo dvoje sam pretpostavljala, ali totalno zaboravih Valšljhskahjsa.

Samo mogu reći da ovde ima mnogo umnijih ljudi. Samo što ne tupe toliko često.

A što ću, ne volim da se eksponiram.

Je l' sramota reći da ovaj lik što si postavio ne izgleda loše? Malo poceća na muvu sa tim naočarima....

Pa i jeste.... na neki način je lijep kao ikona jer je on zaštitnik jutarnjih prema meni i olu lololo.

Pa ne znam, nekako je skroz u crnom, pa možda zato. Kao neki veo misterije i te fore. xexe Pa, liči na onog Faninog dečka, je l' tako? ahahhahahhaha

http://www.hessisches-puppenmuseum.de/alte_seiten/sallyfannie3.jpg

Na ovog misliš? Pa šta znam... ovaj ima malo više jutarnju frizuru, dok fanin momak ima tu "ja živim u elitnom kvartu ali želim biti gengsta i slušati mejnstrim pop"