Prijava

Ајде играчи , тимови и то . пријављујте се ако хоћете да играте лигу!Ништа не кошта , џаба је!

Оћу неко са мономе ?

znaci u timu moze da bude bilo ko? otvorena opcija da oba igraca budu reprezentativci, ili je to jos na razmatranju?

Igramo Dušan i ja! Predlažem da umesto izbacivanja iz reprezentacije tima koji je zadnj bio, ubacivanje u reprezentaciju članove pobedničkog tima, tako mogu Šoker i ostala ekipa ipak da budu članovi reprezentacije :D

pa predlozio je Laki tu nagradu, dok sam ja smislio kaznu za poslednju ekipu :D

Било ко може...... то је разјашњено.На разматрању је још само део да ли да домаћин бира који ће терен или ће терен да буде по дифолту класик.
За сад класик има један глас више.
Имамо већ две екипе.
Ајмо ајмо!

Ксела како вам се зове екипа?

Ovako, ja se slažem sa sledećim predlozima:
1. Da se utakmice igraju samo na klasik terenu.
2. Da traju 3 min, bez ograničenja na golove
3. Da se svaki odlazak u overtime računa kao nerešena utakmica
4. Da igrači 2 najbolja tima uđu u reprezentaciju, ali sam protiv izbacivanja igrača najlošijeg tima iz reprezentacije.
Mada, sve ovo zavisi od broja timova.

Takođe, ako bude bilo dosta igrača, predlažem da se igra po sistemu 2+1, tj. Dva igrača + izmena.

Wihnehwotumeprobraborzakduei

Evo ovako nam se zove ekipa :D

Igramo Reme i ja. Samo da se dogovorimo oko imena ekipe...

glasam za biranje terena s tim da se isključe neki tereni tj da se isključe izi i hokej a da ostanu klasik big smol i ranuded...

ја и мадафакааааа

Ovako, ja se slažem sa sledećim predlozima:
1. Da se utakmice igraju samo na klasik terenu.
2. Da traju 3 min, bez ograničenja na golove
3. Da se svaki odlazak u overtime računa kao nerešena utakmica
4. Da igrači 2 najbolja tima uđu u reprezentaciju, ali sam protiv izbacivanja igrača najlošijeg tima iz reprezentacije.

Evo neka bude ovako , od slova do slova onako kako treba da bude :)

Пријављујем мене И МАДАФАКУ

Evo ja i Lupus111 igramo zajedno...Ime : Propali snošaj...

Ako Dub vidi ovo moli se da odgovori , saljem mu request za tim ako hoce .

LJUDI ZAMISLITE TIM DUD/BIOŠOKER :D

Nema tim mejta za mene izgleda , samo ovi Bosanci , a plasim se bosanskog laga . :DDD

Добро је , већ имамо 6 и по екипа....
Решено је већином гласова , терен ће бити класик.И неће се избацивати нико из репрезентације ако буде у најгорем тиму на крају.
И сад то све лепо на прву страну,