Prijava

Шокере , има пун курац играча који се нису пријавили , види само листу

http://vukajlija.com/forum/teme/20341

Џанки,Мадафака Шит се зову Арчери

Reme i ja smo se dogovorili za ime, naš tim je Kompaund!

Chavez i ja smo u timu . Odlucili ! Zovemo se Nimitz po Chavezovom predlogu , a ja bi ovu njegovu kompoziciju uzeo i kao "himnu" tima :)
http://www.youtube.com/watch?v=A7zEWEdPHLY

Od dobrog pasa postaješ jači, ne od transfera!
Eto, moj skromni predlog.

Mogu i da napravim novu da reflektuje Heksbol Vukajlija verziju, if you guys want.
:)

Јао Чавезе , чекај да обришем сузе прво.......... :)) добра добра , али чини ми се да се ниси довољно ослободио , ниси пустио глас како можеш ...... ал добро је ....
Можеш ако хоћеш и имаш воље......ја сам за , "Химна ХБСВ-а" би то била на неки начин....

Mogu i da napravim novu da reflektuje Heksbol Vukajlija verziju, if you guys want.

Odlicna ideja , samo ukoliko budes bio raspolozen za taj podvig .

Ova pesma koju vidite je bila zajebancija snimana tamo oko 12 noću, pa nisam ni pevao nešto posebno ni ništa. Napraviću nešto vrlo zanimljivo, sutra verovatno. Očekujte jako brzo.
:)

Samo lagano , ubaci u tekst , lag , prozivke , fore sa chata i tako te sitne detalje . Ako naravno budes mogao :)

Џанки и мадафака шит - АРЧЕРИ

Chaveze pomeni nas u pesmi :D

Поготово мене , ја сам капитен :))

Duankee i ja smo pravi arčeri, dansa smo izarčili pešest različitih postava...

Него , мислим да би требали да одредимо тачне термине када би се одигравали мечеви.И да се зна ред , колико мечева могу да се одиграју на дан и са ким се играју и код ког хоста се играју.За сада имамо 7 екипа , али верујем да че их бити још...
И да уведемо оно правило , ко се не појави у одрешено време на текми , губи службаним резултатом 3-0.......то у случају да се све уговори и тим потврди учешће а не дође...

Лаки ај нађи собу вукајлија да се припремимо мало

nek se igra vikendom... ali nema fiksnognog vremena već se svakog petka recimo dogovorimo kad će biti meč otprilike... recimo kažemo oko 6 pa u roku od 15 min ako ne dođu onda službeno, jesi vido moj predlog sa druge ili treće straneza terene, mislim da je tako najbolje...

Србине не могу сад , скидам нешто а не би да прекидам ....
Него , зашто не би биле утакмице радним данима по једна , а викендом по неколико?
Мислим да свако може да издвоји 20 минута дневно за једну утакмицу , па чак и мање..

Ако се у неки радни дан нађе довољно чланова на вукајлији да се игра турнир нека се игра онда,резултати се само додају у табелу

EEE a da igramo ligu I KUP!

Куп може за један дан да се одигра лагано.Може , то је бар лако.