Prijava

treba igrati na konora i na prekid
to je jedini način da pobedi
nekim atraktivnim nokatuom

Sve zavisi kako se bude odvijala borba, ako obojica budu na nogama do kraja borbe, mislim da prednost ima Konor, u slučaju da odu u parter, prednost ima Aldo.
Jedino što Aldo dosta dobro zna da igra na poene. Mada, moja iskrena procena je da se ovaj meč završava prekidom, gotovo sigurno.

Gde imaju kvote tj ponuda za ovaj mec?
Jedini način da konor pobedi je nokaut tako da ako to ima da se veže hoću da odigram, a oću i Aldo prekidom.

Verovatno ima u planetuwin365 oni imaju takve igre, a imas na prosloj strani kvote iz william hilaa

Sve zavisi kako se bude odvijala borba, ako obojica budu na nogama do kraja borbe, mislim da prednost ima Konor, u slučaju da odu u parter, prednost ima Aldo.
Jedino što Aldo dosta dobro zna da igra na poene. Mada, moja iskrena procena je da se ovaj meč završava prekidom, gotovo sigurno.

Neće Aldo moći da drži Konora u parteru. Ako dobije, dobija na poene ili nekim kasnim prekidom. Solidan je on bokser, brz je, nije ga lako udariti i ubija loukikom. Ako ne popije nokaut u prve dve, ima odlične šanse, Mekgregor nema iskustva ni na tri runde, a kamoli na pet.

posto konor prica da ce, kad pocisti 145, preci na 155, vidim komentarisu da tamo nema sanse, ubice ga itd. kakva su vam misljenja povodom toga, ja se ne razumijem mnogo pa eto

lajavac obican, oprala bi ga top 5 ekipa
veceras masvidal da dobije hendersona
voleo bih

Ladies, you can trust Jose Aldo to pull out.

Mislim da će ga Aldo poništiti u najmanju ruku. Mada ne očekujem nokaut, očekujem da ga razapinje kroz pet rundi...

inače genijalan klip, što zbog pesme, što zbog prezentovanog...
https://www.youtube.com/watch?v=1EzqS6PY9oI

jedno je sigurno bice bolestan mec, pravi spektakl

svaka čast vama muškarčinama što gledate ovo, meni baš bude neprijatno kad dva muškarca legnu jedan na drugog i pritisnu se golim telima, a ovaj odozdo opkorači nogama ovog odozgo, i kontam da se sudaraju jajima

to je zato sto u podsvesti bi voleo da znas kakvog su ukusa muska jaja, da ne zelis ovo bi dozivljavao kao cisto odmeravanje snaga

Ja imam fobiju od toga da se dodirujem sa drugim muškarcima kožom o kožu. Kad vidim dva lika da se slikaju na bazenu i kao zagrlili jedan drugog naježim se više od škripe krede po tabli. Samo rukovanje i to je to