Prijava

Jel ga pitao kako je upoznao arkana samo da znam to mi recite

ja bih marića nabo u glavu otprilike treći put kad bi mi uskočio tako

Svakog ko tako upada jebeno ne sam Marića

Nismo bikovi da ričemo u glas

Ima neko rezultate Megdana?

A pola jutra visim na fight site i oni nikako da izbace. Znaš li Skočko kakav je ovaj Janičić, ja sam gledao prošli njegov meč na Megdanu i mislim da mu je kondicija bila preupitna, kao i sam stendap. Sada ne znam koliko je napredovao od tada.

Ne znam stvarno, nisam ga nikada ispratio nešto posebno.

Bio sam na megdanu 4, i mogu vam reci da je blagi uzas. Oblakmatori, pa napravi lazni instagram bar majku mu mozes sve u sekundi saznati.

Prva borba Milos Janicic, preludi crnogorac '97 godiste iz Zabjela, mali je lud, ima to neko ludilo u ocima, treci put ga gledam i treci put ista igra macke i misa. Prvo je dobio "legendu" Belog Milosevica, 2 runde se igrao sa njim (na megdan 2) i u trecoj stisnuo gas i bukvalno stavio jaja na glavu matorom i lupao ga po guzici, cela hala ga zvizdala zbog 0 respekta prema legendi. Na trecem megdanu jos bolja prica, Marka Radakovica iz CDS/Ahileja za kog kruze price da je SNS batinas isto dobio vrhunski, meni jako komican video ovaj

https://www.youtube.com/watch?v=PErV5vUqzK4 (Janicic crni sorc)

i posle brutalnog nokauta ga pitao jesi sad premier liga, Dzoker, Vaso izgoreli, upadali mu u svlacionicu itd (Pezose jedino sranje koje je moglo biti za ovaj megdan je sto se pricalo da ce sacekivati Janicica, a dzakic ne bi mogao frku da napravi ni u kokosinjcu, al o njemu cu posle)

Elem, Janicic, opet dve runde tukao nekog nesrecnog Djodja iz Hrvatske, kog su najavili sa " zemljoradnik, nadimak u oktagonu mu je Traktor" Jeeezivo.

Sledeci mec K1 Nikola Todorovic mali iz kluba od Zorana Baculova, vrlo dobro savladao Drobnjaka iz RS (Mogu reci legitimno, sem sto je razlika bila bar dve klase izmedju boraca)

Treci Mec Pobeda po meni trenutno naseg najspremnijeg i najozbiljnijeg takmicara 77/84 Nemanje Kobe Nikolic, armbar, protivnik isto bar 3 klase slabiji Milan Nakic 5.3.0 sve pobede u Srbiji, Koba 4 pobede preko u da kazes ozbiljnim organizacijama (ne MFC i GFC ko sto radi Vaso i bije taksiste) nego gde je bio zestok autsajder.

Cetvrti Mec za pojas u poluteskoj, prvobitno je trebalo biti pojas u srednjoj, ali Aleksandar Dzoker Ilic otkazao zbog potpisa za KSW, tako da se ludi poljak Gzegoz Siwy borio sa nekim Milankom Puranovicem (za kog iskreno prvi put cujem) lik iz Svajcarske, kontam da je to Dzoker nasao sebi zamenu posto i on zivi u Svajcarskoj. Poljak imao jedno 10ak svojih navijaca sto su pevali ceo mec svi celavi istetovirani ko da su mu braca haha. Lagana pobeda Poljaka, isekao ga laktovima na zemlji isto ogromna razlika u kvalitetu

Peti mec jedino iznenadjenje nocas Megdanov miljenik Viktor Vasic iz RS, kontam da ima neku kriminogenu pozadinu , izgubi u K1 od buckastog mladog Strahinje Mitrica (sa cijim radom i delom nisam upoznat) vizuelno jako lose deluje al bije kao sveti ilija.

Sesti Mec Ruglo i prostota, Dzakicev oprostajni, za 10 sekundi nokaut nekog mladog nemca, koji je borac od Brace Tasic Cobra Team, a Braco je poznat kao covek koji je bio jako dobar za karijere Vase Bakocevic i te klike, da ne duzim, dosta boraca koji su oko Vase su se borili sa jednim te istim borcima u slicnim organizacijama za koje se sumnja da su usko povezane sa tim Bracom Tasic. Patetika posle meca i ceremonijalno ostavljanje rukavica na sred ringa Dzakica su tuznjikavi, kao i recenica "izvinite neki sto sam vas nervirao" hahahha drama kraljica kao i uvek.

Sedmi Savo Lazic sa nekim Azerbejdzancem, bas dosta rvanja, Savo dobio na odluku sudija, Azer prilicno dobar, imao i kontrolu i inicijativu tokom meca, ali... Megdan...

Osmo Mec ruglo i prostota, zabava za siroke narodne mase crnac od 170 kila Zuluzinho, nekadasnja Pride akvizicija, vodaju ga kao vasarsku mecku, i lik kog su najavili sa haha " nekadasnji pripadnik zandarmerije, a sada radi u ministarstvu unutrasnjih poslova Aleksandar Specijal Aleksic" i izlazi debeljuskasti procelavi lik sa skorom 0.9.0, naravno crnac TKO u roku od minut dva... smejurija uglavnom...

Deveti mec ovaj Hofman, sve teatralno pompezno uz "udri ga Ljubane" sa nekim naprzenim Madjarom radio (prilicno nadrkano izgleda) i naravno Madjar se povredjuje prve sekunde i pobeda Hofmanu. Ne mogu reci jel stvarno slomio ili nije, al iznesose ga umotanog do butine u gips...

Deseti mozda najneizvesniji za mene, miljenik megdana Cedo TDI Pantic iz RS i Teo Mikelic iz Trojana Zelga Galesica, cudo prvi put nije bio Cedo favorit, ovog Tea sam gledao na CFL2, onako solidan kikbokser. Ocekivanja ispunjena, prilicno dobra sibacina bila, Cedo zasluzeno dobio na odluku sudija.

i jedanaesti mec sto je prodao halu Vaso Bakocevic i Hermes Franca pokojni, starac nije mogao neki poseban otpor da pruzi (verovatno ne bi bio ni doveden da je mogao hahaha) ljudi u euforiji, gace mokre, Vaso dobio, tinejdzeri skakucu. Bajka Megdan zavrsena. Sve u svemu go kurac, kad se sve sabere borba 3 kvalitetne runde od 11 meceva. al sta da se radi, balasevic je proizvod stavio u izlog i publika ga je kupila....

Veceras igram na Daren Tilla, Gunar Nelsona i Dominik Rejesa.

https://i.imgur.com/qlVHhiC.jpg

Dzoker Ogroman lik, tuce se sledeci vikend na KSW 47 sa Damianom Janikovskim, bivsim olimpiskim rvacem, i velikom zvezdom KSW organizacije, eto taman je na testu da se vidi gde je nas MMA u trenutno.

Rekoh ja da je megdan vašarska atvrakcija i cirkus treće klase.

Sa Milankom Puranovićem sam trenirao u par navrata, izvorno je kikbokser, tad je bio ljubičasti pojas, krčio se kroz amaterske lige Švicarske, onda se ustalio u Friburgu, sad je u timu Volkana Ozdemira, trenira sa njim.

Ja sam na MMA Torrentsu tipovao Tila, Edvardsa, Rejesa, Vuda, Silvu i Džozefa Dafija da uzimaju.

lik je prilicna zvezda na instagramu, 14.000 ljudi ga prati, tukao se od Svedske do Francuske

је л ово ђокер добио боунер кад те додирнуо или је до угла

strahinja mitric je iz viktorija kod bobe...on je bio pre desetak godina trener kod baculova pa se odvojio i neki su onda presli sa njim....manje vise svi ti borci od bobe su tehnicki skoro pa savrseni...tipa onaj Mija sto je bio, ovaj sad jedan nikola il kako se zove i gomila njih, bas fura tu tehnicku stranu pre tog zajebanog izgleda i mrstenja