Prijava

Ne znam, uporedio sam otprilike Gunara Nelsona, McGregorovog trening partnera (sve zajedno rade), koji je u stanju da Konoru posere život u parteru, a taj isti je dobio takvo šutiranje u guzicu od strane Demiana Maje, ono je bio raj za oči koliko ga je tehnički oduvao. Istina, Maja je bjj genije, dobio je crni pojas za 4 godine i 7 mjeseci, što je baš, baš brzo za bjj (Bi Džej Pen je dobio crni za 3 godine, od tih ufc šampiona, nevjerovatno skroz) i to od Fabia Gurgela, manijaka za half-gard (što se najviše radi u mma, ubjedljivo), no Aldov bjj je isto na svjetskom nivou što je i pokazao u prethodnim borbama.

Eddy Gordo bi ih poklo ko najgora govna sve

@skočimiš
parter je za picke konor ubica :DD

nece valjda da leze i da se grle znojavi ko pederi :DD

parter je za picke konor ubica :DD

nece valjda da leze i da se grle znojavi ko pederi :DD

da, bukvalno to mislim

Ne serite, djeco, jedini ja ovdje imam cauliflower ear, ja sam mma, vi ste sirotinja xD

Hahahaha ne seri da imas to?
Ovako lud i zivcan i sklon trolovanju krenuo bih sa ufc ali necu bas zbog usiju. Jbg devojka mi kaze da imam najsavrsenije usi na svetu, bas bi mi jebala mater da joj dodjem sa takvim ispeglanim uvetom

какви постови :ДДД

Ovako lud i zivcan i sklon trolovanju krenuo bih sa ufc

krenuo bih sa ufc

:DDD
i ja bih krenuo sa ufc al me neće dejna :DD

Baš te nije ostavila jer si epileptičar? :D

maestro tominira demom, pravo maestro utata

MCGREGOR

THE NOTORIOUS

M
CONNOR
G
R
E
G
O
R

Курац ти пољубим какав ударац. Што кажеш БРУ ТА ЛНО.

5. Mart mcgregor vs dos anjos

Kontam da otog nea ništa bar do sljedeće godine. Pumpaće priču i onda naprasno povreda blablabla xD

Trebalo bi u ufc-u da manje tolerišu borce u parteru. Ajde kad pokušavaju kimuru ili da dođu u ful maunt, al brte kad se celu rundu izležavaju i odmaraju govna mi se jedu. Diži to sudija u stendap pa nek crknu majkeimga.

lol xd
apsolutno se ne slažem