Prijava

Obožavam ovu temu, pogotovo kad se troluje, nema jače stvari!

Kosovo da vas.... Sram vas bilo, PRAVDA ZA ŠIPTARE!

KOSOVO UBER ALES!

edson, kakva su vremena dosla - bogme potraga za ruckom! :))) na saljiv nacin sam htela da ukazem da imamo precih problema u ovom trenutku.

e da, negde sam ovo vec sve pisala, bila je vec tema za kosovo, ne razumem zasto moramo sto tema da imamo, ali izjavila sam za dnevnik da je jedno od mogucih resenja da zadrze to kosovo i nabiju ga tamo gde sunce ne sija, a da nam daju republiku srpsku... tante za kukuriku....

Aaaaaaaa ne. Republika Srpska će ili samostalno ili nikako.

Esdson, ja nemam potrebe da krijem tragove, kako ti kažeš...ono matične knjige i ostalo što si pomenuo..uvek ljudima kažem ko sam i odakle sam...ako ih zanima...niko me ovde nije ni pitao pa nisam imao potrebu da objašnjavam...to šta je meni donelo Kosovo i mojoj porodici ne bih o tome...jako je ružna i teška priča...i samo loše i još gore...a nešto ne mislim ni da sam jedini...

ali sam vrlo dobro svestam da su ljudi dole prodavali ar placa za 30 iljasda evra, posle rata..pre rata po milion maraka za imanje od 20 ari....i onda kukali kako su zbog pritiska morali da beže u srbiju..pa se vraćali, jebo ih milošević, pa opet prodavali...i sad ja koji nisam ništa prodao, nit me boli kurac da nešto prodajem treba da branim svetu srpsku zemlju da bi oni dole izvukli što bolju cenu..jel to?..misliš da moj matori nije dobijao taj milion?..al nije ih uzeo, nego ih je čekao da ga oteraju u logor...

na stranu što milioni evra godišnje idu na kosovo...i završavaju u džepovima ministrovih ortaka i njihovoh rođaka...traže pare za put, država srbija im da..dođe UN napravi put i onda se slikaju i kažu "evo puta"..ili škole ili firme...na stranu što nas zamajavaju pričom da nikada nećemo priznati nezavisno kosovo...

Ripli lepo je to poređenje sa Britanijom, al ajde nekako da se uporedimo sa Švajcarskom...ili sa Bruneima...ako može?

lemajić, za 160 milijardi evra ima kupimo prisjedinjenje Srpske...

Esdson, ako misliš da sam ja provokator, nisam..ovo je moje stvarno mišljenje...da se završi ta priča jednom i da krenemo dalje...

Javio meni se cini da si ti u ogromnoj zabludi...
Nije tebi Kosovo donelo to zlo nego politicari i Albanci svi zajedno u paketu...
Mislim da si u potpuno pogresnom pravcu ispoljio osecanja nesvesno...
Ispravi me ako gresim.

kakvi bre političari BBB?...milošević, tito?... verovatno, ali imao sam izdajnike i u svojim redovima..

http://www.youtube.com/watch?v=BX-qOsKOoyc&feature=related

Kaže fino... Treba platit' račune da cvijeće nikne iz grobova.

Ko shvatio - shvatio, ko ne konta oplešće neku visokoumnu priču. Ko ga jebe.

Platićemo račune....

platili smo ih skočimiš...te račune...više puta...

Koga ti smatras "izdajnikom" imenuj mi jednog da bih mogao da skontam na sta mislis...

BBB ove što su po 5 puta prodavali svetu srpsku zemlju...svoju očevinu...i ja treba i dalje da ih podržavam i branim?..ne brate, nego treba sve lepo u paketu da se proda, kad je već takav trend i ćao zdravo...

to je druga priča Edson..ti izdajnike nisi imao u tolikoj meri.....pošto je kod tebe u zavičaju ar placa sad?

Kapiram da to nije poenta teme, ali ipak moram da pitam.

Zar ne mislite da bi država bila u TOTALNOM kurcu kad bi svaki državljanin dobio po 20 hiljada?

Pa par meseci niko ništa ne bi radio.

Zamišljam gurbete sa po 20 soma u džepu kako peru ulice... Aha, oće to. Zapalili bi u Beć momentalno.

platili smo ih skočimiš...te račune...više puta...

Mislim da će ih i naši unuci plaćati. Tek smo počeli.

I mi smo napustili svoje ognjište. Smoluća je i dan danas u ruševinama. Ama temelje su dizali u vazduh, sve su zatrli.

A nazad ne možeš.

ja ne Tulumb...dosta mi je seljakanja...malo bi pustio korenje, za promenu...

Ok, javio, ti ne bi... Šta je sa ostalih 7 999 999 stanovnika?

Javio upravu si sto se tice toga potpuno ali...
Sta je sa ljudima koji i dan danas zive tamo, koji nisu nista prodali, i zive u bedi samo iz ljubavi prema svom zavicaju. A prilicno sam siguran da si svestan toga da ce ti ljudi biti istrebljeni u roku od nedelju dana ukoliko bi se ostvario taj tvoj predlog...
Dali bi mogao da nosis na dusi te ljude zbog nekih para koje ce ti olaksati zivot samo na kratko?
Ako bi mogao onda nemam vise sta da ti kazem.

Edson e o tome ti pričam..pa srbi dole i dalje prodaju..oni prodaju, ja ne, ne zato što ne mogu, nego neću, i sad ja još da im čuvam kosovo?...dosta sam ga čuvao...

ne brate, ako već oni sami, koji su jel da veliki srbi jer su ostali dole, prodaju imovinu, prodaju kosovo što ne bi sve prodali i gotova stvar?...

BBB pa i oni su državljani srbije..nek uzmu kintu pa nek dođu...velika je srbija, sela umiru, nema žive duše u nekim selima....za 5 iljada ima da kupi kuću i dsa mu ostane za život...

malo si me loše razumeo BBB, nije mi do love... ja tu kintu mogu sad da uzmem za svoju zemlju..al neću...