Prijava

Niko se nije odselio dobrovoljno. Ja znam kako se ta imanja prodaju i koliko ucena, pritisaka, ima posredi toga. Seti se samo marta 2004. Pa rodnu kuću su mi zapalili, pokojnog dedu samo što nisu ubili od batina.

Ma ne brate, Šiptari su došli i svakom dali po milion evra. Nisu nikog ni pipnuli. Oni su jedan jako miroljubiv narod, nego Srbi su alavi. Strašno.
Ja ne verujem da se ljudi lože na priču kako su svi Srbi dobrovoljno za ogromne pare prodavali imanja.
Uopšte svaki argument za priznavanje nezavisnosti Kosova je baziran na nekim smešnim pričama ljudi koji nemaju pojma šta se dole desilo uopšte. Mislim da smo mi jedini narod koji je u tolikoj meri spreman da pljuje sam sebe i nađe oporavdanje za narod koji nas mrzi, kolje i vadi nam bubrege.
Šiptar je Srbinu neprijatelj. Najveći.

Nisam mogao više da izdržim. Suzdržavam se danima, pobrisao sam prethodne ranije postove, ali, ne mogu.
Mogu međusobno građani trgovati, prodavati privatnu imovinu, ali, to ne mijenja državne granice. Molio bih vas, ako ne razumijete ustavno pravo, ili pravo uopšte, da se ne gurate tamo gdje vam nije mjesto. Držite se onoga u šta ste sigurni, ili ne zadire u nauku, da tako kažem.
Kosovo i Metohija je "de iure"dio teritorija republike Srbije, i tako će ostati dok srpska Narodna skupština ne donese drugačiju odluku. "De facto" Srbija nema suverenitet nad tim područjem, a to se može regulisati-promijeniti SAMO i samo novom rezolucijom Vijeća sigurnosti UN.
Molim one, koji bi da nešta prodaju, prije svega, nešta stvore. Neki bi da prodaju majku, neki KiM, neki Beograd, neki R. Srpsku, a uvjeren sam da svojim radom i znanjem nisu stekli ništa.
Ima puno tema o kojima se može pričati kolokvijalno. Bez nekog predznanja.

Apsolutno da.
Prodao bih ga, a da ni ne trepnem.

1. Nisam za priznavanje.
2. "Ja ne verujem da se ljudi lože na priču kako su svi Srbi dobrovoljno za ogromne pare prodavali imanja."
JOK, ne znam odakle si ti prijatelju, ja sam iz Nisa i svasta sam video. Oblackova definicija je delimicno objasnila. http://vukajlija.com/kosovari/206597 Nabili su se u razne drzavne institucije sa dobrim platama, voze skupa kola, karaju najlepse sponzoruse, imaju cetri razreda skolu i svi ih zale. More mars.

Možeš da budeš odakle god hoćeš, nemaš pojma.

Možeš da budeš odakle god hoćeš, nemaš pojma.

Ајде то, него што га још и пуцају комплекси. Не знам због чега само.
Ја сам са Косова и мени је кућа доле спаљена. Тренутно завршавам факултет за стране језике након чега планирам да упишем и банкарство. Возим Југа који сам купио од својих пара, радим у приватној фирми где ми дугују већ 4 плате, никад нисам био са спонзорушом јер немам шта да јој понудим и нико ме не жали.

Доказ да си се само безвезе искењао и ништа друго. ''Значи ти'' немој више да пишеш глупости, молим те.

zabole me bre,sami su srbi sa kosovi prodali kosovo,kuce prodavali siptarima,a ovde se mi kao debili lozimo,nasi matorci su cak i ratovali za njih...prodao bi ga za jedan dzoint maleni,kosovo me ne zanima,ne znam nikog ko zivi sad tamo,a ionako samo siptari i zive...ako su mogli srbi,stanovnici kosova da ga prodaju,sto ga ja ne bi prodao

Данас нам кажу деци овог века да смо недостојни историје наше
да нас је захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше

Стидите се ....

Neko je to uradio pre više od 30 godina. Prodao ili poklonio, više nije bitno. Ovo što se dešava je samo usporeno "stupanje u posed". Kako da prodam nešto čime ne raspolažem? Ko bi uopšte bio zainteresovan za kupovinu? Činjenice ne prijaju ni meni ali ne mogu da ih zanemarim.

@znači ti - znači, ja ti želim sudbinu Srba sa KiM, pa da i ti, eto jebeš, voziš i tako to.
Eto, od mene imaš najljepše želje kako za tebe, tako i za svu tvoju familiju. Ima da se nakarate, samo tako.

Лок овде, боље то него да се покољете.