Prijava

Edson e o tome ti pričam..pa srbi dole i dalje prodaju..oni prodaju, ja ne, ne zato što ne mogu, nego neću, i sad ja još da im čuvam kosovo?...dosta sam ga čuvao...

ne brate, ako već oni sami, koji su jel da veliki srbi jer su ostali dole, prodaju imovinu, prodaju kosovo što ne bi sve prodali i gotova stvar?...

Aplauz.

Tulum to je kap u moru..finansijska inekcija..ako je blesav da ide za beč da sjebe tu crkavicu nek ide...kad sjebe lovu opet će ovde da se vrati...lepše zemlje nema...

Skočimiš taj aplauz nisam razumeo..pa ako hoćeš pojasni mi ga...ako hoćeš...

Fino sročeno i rečeno.

Pogotovo

Edson e o tome ti pričam..pa srbi dole i dalje prodaju..oni prodaju, ja ne, ne zato što ne mogu, nego neću, i sad ja još da im čuvam kosovo?...dosta sam ga čuvao...

Najpametnije.

Javio mozda si ti i upravu, al ja to stvarno ne vidim meni deluje kao da ignorises neke bitne cinjenice i tupis u istom pravcu.
Elem ne bih se vise raspravljao ovde aj uzdravlje!

koje bitne činjenice BBB?..izuzev činjenice da niko neće da nam da tu lovu?

"Pa ima nas Čvorovića ajde da se skupimo pa da razbucamo ta govna!"

eto u tom citatu je sva mudrost....

Imam mnogo bolji predlog.

Da prodamo Minesotu.

Minesota je mnogo veća od Kosova. Ima fantastičnu prirodu, izlaz na velika jezera i 10 puta manju naseljenost od Kosova. A i oni što je naseljavaju su sve neki fini i kulturni, a ne stoka ko Šiptari.

Mislim da bi na aukciji mnogo veću cenu postigli za Minesotu nego za Kosovo. Sigurno bi se našao neki bogati Amer da je masno plati.

Samo jednu stvar treba da uradimo pre prodaje. Da stavimo u Ustav da je Minesota naša. Na svetskom tržištu zemalja ne može ništa da se proda bez urednih papira. Takva su pravila, šta da se radi.

sisamisa, pametan si ti mali....

Zar ne mislite da bi država bila u TOTALNOM kurcu kad bi svaki državljanin dobio po 20 hiljada?

Pa par meseci niko ništa ne bi radio.

Zamišljam gurbete sa po 20 soma u džepu kako peru ulice... Aha, oće to. Zapalili bi u Beć momentalno.

E si ti blesav ciganima da dajemo lovu? Kosovo je srbsko i samo Srbi mogu da dele kintu. Mislim.. kad ga budemo prodali.
Cigani nek prodaju Indiju.. ko ih jebe.

ne bre..loše si shvatio..svi državljani države srbije..i šiptari ako donesu validno državljanstvo...

šta bi zemlja namakla love na izdavanju državljanstva...ihajhaj...

Nema smisla prodavati vec prodano, a i uostalom niste vi tako iskusni kao pokojni Sloba, on je prodao pola Bosne, Krajine, a i Kosovo i Metohiju bi prodao da nije bio alav pa trazio previse...
A i za skocimisa nesto http://www.youtube.com/watch?v=v65gNXwDpfE&feature=player_embedded#t=0s

sisamisa je dao najkonstruktivniji predlog do sada.

Ovo što se sad dešava s Kosovom nema veze sa Krajinom ranije. U Krajini su živeli Srbi, koji su bili voljni da se bore za spajanje sa Srbijom. Ovde je obrnut slučaj, teritorija je naša (barem na papiru) još uvek, ali na toj teritoriji nema Srba. Tako da bih ja prodao naravno, i za manje pare. Prodali su ga oni koji su se odselili sa svojih imanja i dopustili šiptarima da ih preuzmu.

"Pa ima nas Čvorovića ajde da se skupimo pa da razbucamo ta govna!"

eto u tom citatu je sva mudrost....

Braćo moja, srpska vojska trenutno nema tri trotineta, a kamoli tenkove, avijaciju ili sl. Pa nas bi u nekom skorom ratu Hrvatska okupirala za 3 dana, a da ne pričam o drugim zemljama. Doduše, ko nam je ministar odbrane, još smo dobri.

Da li biste prodali Kosovo ako neko hoće da ga kupi?

Ne.

Ja shvatam zašto neki od vas misle da je svet jedno kul mesto. Kažu to na TV-u. Evropljani su za ujedinjenje, Amerikanci su za demokratiju i seju je po svetu a sve to sa ciljem da se svet najzad ujedini i svi mi da postanemo građani sveta i više neće biti nacija pa teritorije neće biti bitne.
Wrong.
Sve jače države su potpuno nacionalistički nastrojene (Amerika, Engleska, Nemačka, Japan.....) i liberalizam je žvaka za nas Istočne Evropljane jer tako lakše mogu da nas arče a da ne ulaze u sukob sa nama. Sa Bliskim Istokom ne mogu tako pa je zato pun kratera.
Zašto ovoliki uvod koji naizgled nema veze sa Kosovom?
Svet je jedno mesto u koje se samo na TV-u razlikuje od sveta kakav je oduvek bio. Životinjski. Dajte Kosovo i onjušiće slabost. Onda će znati da kada god im se digne, mogu da dođu po ostalo.
Država Šiptara koja se zove Kosovo nikada u istoriji nije postojala. Šiptari su nacionalana manjina u Srbiji i ne može nezavisna Šiptarska država Kosovo. Mnogi ljudi pogrešno gledaju na stvari kao oni su većina na Kosovu. Pa šta? Oni su manjina u Srbiji čiji je Kosovo deo. Sada ima grad u Americi u kom su Meksikanci većina i šta kao može taj grad da se pripoji Meksiku? Ne može. Jer se gleda cela država gde su manjina a ne tačno taj deo. Onda po tom osnovu ima milijardu delova sveta koji treba da se otcepe. Kad mi neko potegne taj argument, smejem se njegovoj gluposti pola sata.
Kosovo nikada neće dobiti svoju nezavisnost jer ta varvarska, narkodilerska plemena nikada nisu imala svoju državu i nema ni jednog osnova da je dobiju. Na nama je da ne priznamo i nikada im to ne dozvolimo. Sva sreća ima još puno zemalja koje ga nikada neće priznati. Puno više nego ovih buđavaca što su ga priznali.
KOSOVO JE SRBIJA.

Ne, jebote znamo valjda za nešto skuplje, dublje, vrednije od puke materijalnosti.

Kenedi, ne kaki.

Prodali su ga oni koji su se odselili sa svojih imanja i dopustili šiptarima da ih preuzmu.

Niko se nije odselio dobrovoljno. Ja znam kako se ta imanja prodaju i koliko ucena, pritisaka, ima posredi toga. Seti se samo marta 2004. Pa rodnu kuću su mi zapalili, pokojnog dedu samo što nisu ubili od batina. Ko iole obdaren zdravim razumom ne bi otišao, to je puko instinkt koji vuče ka preživljavanju.

Ovu temu obrisati i zaključati.
Šta vam je koji kurac, gledaju nas ljudi okolo, pa nije ovo samo sajt za Srbe, crkoše nam od smeha.