Prijava

Sa neke 4 godine sam izvukao tanjir na kojem se nalazilo nekih 10-etak tanjira i naravno svi su se razbili, onda sam na Fruskoj gori spusti rucnu na caletovim kolima i kola su krenula nizbrdo i slupala se sa drugim kolima tad sam imao oko 7 mislim. To je cega se mogu setiti za sad :)

evo vako... nakon sto sam posao u skolu sam toliko steta i sranja napravio da se i ne secam svih, a nekih me i sramota (slomljena sofersajbna, indirektno izazvao manju saobracajnu nezgodu itd...) reci cu par kojih se ne secam jer sam bio previse mali, a koje mi prepricavali roditelji vremenom.

prva je bila bas kad sam bio mali i video sam caleta kako prob lampom gura nesto u utikac, valjda da proveri da li ima napona. ja sam gurnuo u jednu rupu, pa kad nije bilo nista onda sam verovatno gurnuo dva srafcigera u obe rupe ili tako nesto (posto ne znam kako bi me drugacije strefilo) pa me drmnula struja. imam malu tackicu kao oziljak na srednjem prstu desne ruke iznad nokta :)

druga je bila kad su moji tek okrecili stan. posto se ja toga ne secam (bio sam u pelenama), reci cu kevinu verziju. taman sto zavrsili dnevnu sobu (spavacu su par dana pre toga), primete ja se negde zagubio. udje keva u spavacu sobu, kad ono ja uzeo neki stap i sve pogrebao sveze okrecen zid. na pitanje sta radim, reko sam da klecim :)
valjda mi bilo interesantno da imitiram.

pored toga kao klinac u pelenama sam imao jos puno ispada manjih ili vecih sto prema namestaju i stvarima sto prema sebi.

kazu mi roditelji da sam bio uzasno dete za odrzavanje.

Jednom sam polomio 5 prozora odjedared.Bilo neko krečenje, keva poskidala prozore i naslonila ih na zid u dvorištu sve jedan ispred drugog.Naravno, burazer i ja smo morali baš tu da odigramo fuzbal i desilo se da mi je lopta jebitačno "sela"...Baš je bio dobar prizor kad je počela da prolazi kroz stakla, kao nož kroz mladi sir.

Deviznu štednju svojih roditelja sam samleo u kasetofonu. Dete od 2 godine + roditelji na spavanju + pare na dohvat ruke + istraživački duh = nema mora naredne 3 godine.

Ау Блече бре... :) А ти Келте си радио из добре намере :) Тако сам ја опрао све прозоре... Сунђером за судове. И исцепао сестрине књиге, да не би морала толико да учи и да би могла више да се игра са мном.

jebo mater vi svi ko deca pravili sranje.... pa ja sam pre godinu dana slupo zadnje staklo starom na autu (vozio na slepo ko onaj u ko to tamo peva)

doduše kao mali sam na vikendici iz nekog razloga sve ruze posekao xD i još sa ponosom kad su pitali ko je posekao ja iskačem pred začuđenu masu i kažem "JA!!"

СА једанаест сам први пут сео за волан... Оверио сам дрвени стуб. Пар година касније чесму, био мало цирке, ванредно стање због Ђинђића, кева наврзала да утерам ауто, а није му радио рикверц, избаци посел пола метра. Но једном у триста пута лепо прихвати брзину, и ко у инат тај пут то би.. и оде бетонска чесма у много делова. А да не спомињем то што сам поцепао резервоар, срећа жива па није било варнице.. Па блам ме више овде да пишем, а нисам ни мањи део набројао...

Iz čiste pakosti i zlobe sam jednom liku namestio takve batine od strane nekih retarda, da je dečko srećan što je ostao samo paralisan od struka naniže.

EDIT/ zezam se bre ljudi:))

Iz čiste pakosti i zlobe sam jednom liku namestio takve batine od strane nekih retarda, da je dečko srećan što je ostao samo paralisan od struka naniže.

А јеба га...

Ajde da i ja kažem svoje. Upotrebio sam ćaletove piskove saksofona za igranje u blatu i pesku. Šteta nije bila velika, ali se tada teško dolazilo do piskova. Godinu dana kasnije odveo me ćale u fabriku i u jednom trenutku njegove nepažnje stisnuo sam neko crveno dugme i isključio mašine u nekoliko pogona. Zavladao je haos, trebalo im je nekoliko sati da sve ponovo počne da funkcioniše. Kažu bila velika šteta.

Ošišala sam lišće saksijskog cveća, palme su mi bile najinteresantnije, a šišala sam i devojčice iz komšiluka. Kada sam naučila da napišem svoje ime, to znanje sam primenjivala na svakom zidu svoje kuće, flomasterom. Želela sam da budem i vredna pa sam napunila lavor vodom i usisavala je, da vidim koliko usisivač može da izdrži. Peglala sam i tepih, kada sam videla da je ostao otisak pegle, da učinim stvar boljom, ostavljala sam po celom tepihu te otiske, sve u želji da napravim neku simetriju. Jedno popodne sam htela i kolače da pravim, sa svim trenutnim zalihama brašna, šećera i mleka u kući. Jednoj Romkinji koja je svratila da prosi, dala sam dva para novih cipela i jedan kaput svoje majke, neke moje igračke njenoj deci i nešto mesa iz zamrzivača. U jednom trenutku sam pokupila i neku štenad sa ulice i ubacila ih u svoj krevet da tu žive neko vreme, njihov boravak je potrajao tek toliko da krevet bude upropašćen.

Čekićem sam uspeo da otvorim ručni sat (Rado), zanimalo me šta ima unutra i kako radi.

Da i jedan lik sto je ziveo u mojoj ulici se hvalio kako ga ne boli kad ga pogodim sa pistoljem na metkice, to me je razljutilo i udario sam ga pistoljem u glavu... Kasnije sam cuo da mu je neko zamalo isterao oko sa tim plasticnim metkicima....

Da, a kum je imao Snajper, a ja kalas i popnemo se kod mene na balkon ili kod njega na visnju(visnja je bila bolja opcija iz ocilednih razloga) i gadjamo prolaznike na srecu niko nas nije provalio...

Окречио мој покојни деда Митке собу, ма ај да је соба, окречио пола куће. Кречило се тако неких недељу дана.

Кад је све било готово, ја сео да се играм поред зида, и провалио како је зид лепо бео, ма милина за писање. Узмем ја тако обичну оловку, и кренем да жврљам, само линије, али на пар места у соби. Деда полудео, мислио да су испуцали зидови, оструже све, купи материјал, па крене од почетка... Мислим да је кева провалила о чему се ради, али нико није смео да му каже...

Stavljao peterde u govna koja su bila pored kola, jednom sam izlomio sve svetiljke u ulici, babi koja nam nije davala da se igramo ispod njenog prozora smo izvrljali cela ulazna vrata sa markerima, u 6. razredu neko me je izložio da znak sa kola moze da se proda za 10 maraka, poskidao sam jedno 30 komada, lomio prozore na školi, gadjali grudvama kola sa nekog brdašca iza škole, bacili mrtvu mačku sa istog brdašca na neke prolaznike, gadjao ljude sa 8. sprata kesama punim vode, pišao po liftovima i tripovao da ce me ubiti struja, ljudima na prvim spratovima smo ubacivali pesak i blato u stanove, jednoj devojčici sam napunio kosu sa čičcima, pa me je njen cale jurio po kraju, bacio glistu u facu klincu iz odeljenja, pa me njegova keva ganjala i zvala kuci, krao neonke i bacao(svrš svrševa!!!), stavljao gonva sa štapom na tudja kola, pljuvao sedišta u prevozu, puštao stare gume niz ulicu u Zvezdarskoj šumi, gurao žvake i blato u ključaonice u ulazima zgrada....oćete još?

Ahahah. Peki, klasičan trol. :))

'Aj' na čet. Svi su tamo.

Хахахахаха Пјеру! Хахахахахахахаха!

Е сада да се ја похвалим мало.

Са 3 сам погодио тетку циглом у главу. Не знам зашто. Такође са 3 сам подигао друга који је тада имао само десет месеци и бацио у бару поред пута. Ћале ме је тада одвалио од батина електродом за варење. Прозоре сам редовно разбијао. И уличну расвету, и то праћком. У првом разреду сам забо срж у слепоочницу ликуши која ми је ишла на курац. Бацао сам жваке у косе, просуо сам чај по некој баби која је пролазила поред школе, бацао столице кроз прозор, возио бицикло по школи, заглавио врата (остали смо у учионици три и по' сата, док није дошао мајстор), глумио епи напад, ухватио педагогицу за сису, случајно док сам глумио слепца, запалио другу патике, попишао се испред зборнице. Сада срања из периода средње. Запалио њиву неку, украо неку стару касету и развукао исту по школи за време часа, сви су се чудили шта је то. Било ју је свуда. Даље, испразнио посуду са течним сапуном и попишао се, одвалио радијатор, улазио у орман и искакао у сред часа (притом се он распао, јеби га, година производње). Мрзи ме даље да пишем. Има још доста срања што сам правио по кући и школи.

Да да да дааа! Сетио сам се! Једном приликом сам бацао деци испод зграде кликере и док би их они скупљали ја би их гађао јајима и кесама (у неке бих претходно пишао). Ех, кад се само сетим. Онако, неочекивано када долети кеса пуна воде. Бухахаха.