Prijava

@Krotitelj ti i ja da smo išli u školu zajedno zazvršili bi u popravnom domu... :)

Имао сам ја једног сличног себи, стално смо најебавали. :)

Ja sam ostavila otvorenu česmu na prvom spratu, jer je bilo nestalo vode, pa nisam ni provalila. E, a onda je došla voda... ali niko nije bio kući. I to je tako teklo 24 sata, tek sutradan ja provalila, kad sam ušla, a ono voda do članaka.
Ulilo i u temelje, ćale bunca nešto o tome kako će da se sruši kuća.

Ja sam do četvrtog razreda bila neverovatno fino i mirno dete. E, od petog... Polomila staklo na novom ormaru tako što sam zalupila jedno krilo, pa onda lančana reakcija. Ostalo mi nešto tempera na kraju školske godine, pa uzela i ofarbala ormar. Za divno čudo, kevi se svidelo pa nisam dobila batine. Za godinu dana uništila (doslovno) osam mobilnih telefona i dva fiksna. Zanimalo me kako rade. Do te mere pokvarila komp da su me zvali iz servisa da dođem da im upalim (tvrdila sam da može da se upali ako to uradiš na pravi način - spoj udaraca i samo meni poznatih tehnika - uspela sam). Bacila lap-top kroz prozor (zabagovao). Nikad ni jedan kišobran nisam koristila više od pet puta - što zbog njihovog kvaliteta, što zbog moje smotanosti. Taman kupila udžbenike, prelistala ih, stavila na gomilu i isprosipala celu flašu koka-kole po njima (eksplodirala flaša prilikom otvaranja). Cele godine sam cepala listove da bi ih okretala.

Moja keva obožava cveće. Hortikulturan amater decxko. Sećam se da me je nešto iznervirala, mislim da sam sa bratom igrao super marija il neki kurac i ona nam je konfiskovala segu jer smo od normalne dece kroz dva dana postali zavisnici par ekselans. I onda sam uzeo one velike baštovanske makaze i jedan po jedan cvet skratio za glavu (a naše dvorište je bilo jebena provansa, dugo mi je trebalo). Sećam se i da sam jednom sa bratom (ja sam ga nagovorio, a onda smo obojica dobili batine:), ižvrljao zidove sobe kevinim karminom i nekim smrdljivim krejonima.

Moj brat je imao veće gafove takve vrste, decxko je jednom upalio i pokrenuo jebeni bus kada je u poseti voljenoj nam rodbini zbrisao kod nekog komšije, šofera po zanimanju.

Šarala sa temperama po tapetama i slikama koje su bile zakačene na zid, jednu sam i mastilom ukrasila...

Nacrtao sam voz, sa sve lokomotivom i vagonima na vratima svojeg auta kad sam bio klinac, sreća pa je marker bio crn, a auto tamno plav-teget. Kad sam imao 7-8 godina, posvađao sa ortakom kod njega gajbi, krenuo kući, i kad sam izašao iz dvorišta, uzeo sam ciglu i prebacio je preko ograde i pogodio njega pravo u koleno. Ima još stvari, al ne mogu da se setim sad.

Кад сам имао негде око 4-5 година, ортак из комшилука, нешто старији, и ја смо упали комшији у двориште са сикирама и поклали му кокошке. Касније, једном комшији смо уништили винову лозу, једном смо развалили пољски ве-це, прељевала му се говна по дворишту, једнога смо излуђивали, стављали му мртве мишеве и блато у обућу, развалили му х поштанских сандучета. Крали смо јаја и гађали куће, крали купус и бацали га по туђим двориштима, једном смо гурнули ауто кад га је оставио у леру и слупали у га кућу и свашта још понешто.

Imam jednu štetu koju rodbina voli da prepričava, kad sam imao 5-6 godina odeljao sam mač od drveta i babi obezglavio semenski luk, ne slažu se svi svedoci u procenama koliko ga je bilo, varira od dvadesetak stabljika do čak nekoliko ari. Ako neko ne zna kako to izgleda evo sličica, visoko oko metar s velikom glavom gore i zeljastom mekom stabljikom, idealno za kasapljenje.
http://www.dodaj.rs/f/27/86/4XTtCUde/100616vrt-034.jpg

Imam i posle jednu finu nevaljalštinu kad sam bio u osnovnoj školi, napravio držalje i učvrstio na njega cev zatvorenu na jednom kraju u koju je taman kako treba ulazio kliker standardne veličine. S tim sam zimi kad je bilo da se nabavi petardi noću razbijao prozore po školi. Nisu se ni razbijali čitavi nego ostajale rupe ko od metka pa su u jednom momentu u školi poveli inicijativu da roditelji dolaze uveče i vode decu kućama jer se "u poslednje vreme po kraju obračunavaju opasni kriminalci".

У да, у основној 5. ил' 6. разред, два ортака и ја останемо преко великог одмора закључани у учијоници и испишамо се у канту са водом за сунђер и после ликуша обрисала таблу тиме, није дебил ни сконтала, ал' наставница јесте, укоре редом добили лололо