Prijava

Bez Španaca u finalu!

BAJERN JEBE! (Kad ne mogu ja, jer bih dobio bananu)

Ово ће бити финале других постава.

Још Тери и Ивановић суспендовани, а Луиз и Кејхил повређени. Има да дува промаја испред Чеха.

Samo se nadam da se Čelsi neće zatvoriti kao sinoć, jebeš finale onda.

Žao mi Ozila i Marsela što neće duzmu ušonju... Al zato neka ga podigne Frenki Lampard!

jbt, ima mjesec dana do tad... oporaviće se bar jedan od njih, a i esijen za potrebu igra solidno stopera, tako da tu ne bi trebalo biti frke... više me brine odsustvo ramireša koji pravi značajnu razliku u korist čellsija i koji je univerzalac kakav se rijetko viđa danas...

Иди бре у курац...умало срчку не добих. Одавно бољу утакмицу нисам гледао али ппродужеци и пенали.....

Ја давно изгубио појам о времену. :) Свеједно, и да се опораве нису класа као Бане и Тери. Могу да одраде добар посао, може и Есиен да крпи рупе ако затреба ал је за финале велики хеникеп неиграње два најбоља одбрамбена.

Ma ukinuće to pravilo za kartone do finala.

MA SAMO TRPAJ U FAŠISTE K'O U NEROTKINJU! TRPAAAAAAAAAAAAAAAAAJ! :D Jaaaaaooooooooo, kako mi je jebeno drago!

ЕСАМ РЕКО!

Šta si bre ti rek'o? :D Nemoj da pvičaš tu... :D

Al zato neka ga podigne Frenki Lampard!

Pa podići će ga, if ju nou vot aj min. :) 'Ajmo bre Švabenzi, pojebite i one engleske pičketine i udri! E, da, Manuele Nojere, jebena junačino!!111 Nojera za precednika!

Dješ beku dat' da šuta penal :D

Mis'im jeeee... :)

Dobra tekma... Bajern bolji u vecoj polovini meca, Real po meni u produzetku. Tvrdim da su izgubili zbog odabira izvodjaca penala, jer jedan Sergio Ramos da sutne penal pre Iguaina, Marsela, pa i Arbeloa i Granera je sramota... Svim srcem uz Bajern u finalu.

Bas mi merak sto Bajern prodje ko da je zvezda pobedila. Zbog jebenog Murinja ronalda i usranog pepea. A i Nemci su to. Jebi spance

Sad kad je ispao Real, moze da osvoji ko oce. Ne razumem kako neko moze da navija za tim u kome igra Pepe jebeni.

Msm da bi bio red da Čelzi osvoji! :)

Sad kad je ispao Real, moze da osvoji ko oce. Ne razumem kako neko moze da navija za tim u kome igra Pepe jebeni.

Ни ја у коме игра Бускец. :) Али добро, бар је утакмица испунила очекивања, ниво вредан полуфинала ЛШ.

Plus jedan za ovo sto kaze towelie. Na mobu sam pa me mrzi da citiram. Ne postoji vece govno od pepea u danasnjem fudbalu

Dješ beku dat' da šuta penal :D

I Alaba je bek, pa čovek dade gol.