Prijava

Koje budale se klade u prvom kolu? Ja gospodar kladionica se samo kad revanš mečevi krenu počinjem kladiti.

Strašan je taj Modrić, pazi koju sredinu Kroasani imaju, Halilović u Barsi, Kovačić u Interu, Rakitić u Barsi o.O
Ja sam napravio na uefinom sajtu, dakle:
http://prntscr.com/4nlxl6

da li na mocartovom fantaziju mozete da radite transfere ? ja se registrovao negde oko 7 i ono bio im sjeban sajt nisam ni tim sastavio, danas evo moze da udje ali nemam tim da li cu moci da sastavim ako neko zna

Вучица јебе.

dzabe si pravio na uefinom sajtu taj fantazi izgura nekako prvih par meseci i onda počne da baguje

Вучица јебе.

STRAOBALNO!

ovi na rezultati.com su najjaci,

Sergi Samper (Barcelona) očito ne poštiva zlatno pravilo: ''Kako ti meni, tako ja tebi.'' Napravio je ružan start i Deniz Aytekin je morao svirati faul.

Sad gledam pregled, previše golova na greške, fazon 70% golova na gluposti odbrambenih i golmana.

моцарт још није апдејтово фентази а

Ajd što je petak i što nisu apdejtovali fantazi nego ni transfere nisu dozvolili a skarabudzio sam tim najstrašnije jer sam ga pravio u zadnjem momentu

Sad vidim

BODOVANJE

Svaki fudbaler koji odigra utakmicu UEFA Lige šampiona dobija ocenu novinara eminentne dnevne italijanske novine Gazzetta Dello Sport. Ta ocena je u rasponu od 1 do 10>i predstavlja njihov učinak na terenu u okviru utakmice koju su igrali.

Na osnovnu ocenu dobijenu od novinara dodaju se i oduzimaju bodovi u skladu sa onim što je fudbaler uradio na terenu:

postignut gol +3
primljen gol (golman) -1
žuti karton -0,5
crveni karton -1
promašen penal -3
odbranjen penal (golman) +3
auto-gol -2
asistencija +1

Nakon obračuna učinka svih pojedinačnih fudbalera (ocena novinara + bonusi – minusi) sabiraju se ocene svih 11 fudbalera na terenu, što daje broj ukupno osvojenih bodova tog tima.

Apdejtovan mocart ali još uvek nisu moguće izmene jebemti
bednih 77 poena

Igra li se fantasy za ligu šampiona da uđemitu

Nemački prvak je postao četvrti tim koji je ušao u "klub 100", što su pre njega uspeli Real koji ima 117 pobeda, Barselona sa 109 i Mančester junajted sa 107.

Najstroža kazna kojom je Tomas Miler doneo pobedu Bajerna, bio je 21. penal koji je minhenski tim izveo u Ligi šampiona. Ispred njega po broju izvedenih udaraca sa bele tačke samo su Real Madrid sa 27 i Barselona sa 28.

scezni nekog ubio,vidim da je dobio crveni.ronaldo promasio jedan penal.atletiko-juve standard dosadna tekma.

Zanima me baš zašto je Malme tako dobar kod kuće, da l' je zbog trave?

Kako bi bilo žešće da se kad Koke iz Atletika da gol ovaj spiker razdere "RKE", i onda ceo Visente Kalderon "KOKE"