Prijava

Kakav seks od gola ovaj drugi Remzijev.

ау марковићу брате који курац

Овог пута неуспешна, али то су те европске ноћи на Енфилду. Почели да играју тек кад је Марковић направио глупост, могло је онда и са 11 играча, али шта је ту је. ЗНЊА!

Мали Маркец је за Сасуоло.

Ливерпул је енглески Сасуоло.

Ништа ја ту не би дир'о.

Глупави скаузери.

Retko retardiran potez Markovića

Zaрata

Мали Маркец је за Сасуоло.

Ливерпул је енглески Сасуоло.

Ништа ја ту не би дир'о.

Глупави скаузери.

Ово је за орден.

Jel pljuju engleski mediji ovaj mentolski potez markovića nešto ne vidim da naši prenose

Сити стронг.

Ливерпул вик.

Стеван лејмарица мала.

Ово задње је плеоназам.

Иначе, Тоти је морао да се повуче пре 10 година, а не да се бламира и вуче по терену. И пре 15 година је морао да оде у Реал да узме ЛШ, овако неће никад.

Слажемо ли се, Бохоре? лоло

Toti samo treba da se odalji od gola(tj trebao odavno) i da igra ladno jos par godina

и после се чудиш што те терају са форума.

љајић ће догодине бити најбољи фудбалер роме, ако претекне тамо. иако је мали смрда, биће баш добар.
и сити ове године има шансу да нешто направи ако играју сви, ако не натрчи на реал или барсу у осмини и попасе курац.

Eo me da kaem koju. Volem što je Roma ispala zbog Totija pedera koji tripuje da je u Italiji stvarno princ jebeni i piša po narodu. Ovo su proverene informacije.
Stec, ne to samo važi sa Gerarda, dedu koji od sjajnog fudbalera sada samo sjajno baulja po terenu. Šta je sebi dozvolio dan te jebo

јесте да
https://www.youtube.com/watch?v=4sjN8er0PSw

ижјело га време, не може ни пас крштен да да.

Ma to Coa ludaku, samo da ga drže da izvodi slobodnjake
looooooool