Prijava

Aha da jeste,da,možda i bude sigurno mhm...

Đoto
Aha da jeste,da,možda i bude sigurno mhm...

Predražinjo
Džaba ta spika, već će da se pojavi 50 stručnjaka sa "midžeti, dosadno, bla bla bla" konstatacijama.

Aha da jeste,da,možda i bude sigurno mhm...

Ђото пише о свему осим о ономе из Ергићеве колумне. Плебс...

Aha da jeste,da,možda i bude sigurno mhm...

Састави очекивани.

Juventus team: Gianluigi Buffon, Stephan Lichtsteiner, Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Patrice Evra, Claudio Marchisio, Andrea Pirlo, Paul Pogba, Arturo Vidal, Carlos Tevez, Alvaro Morata.

Substitutes: Marco Storari, Angelo Ogbonna, Simone Padoin, Stefano Sturaro, Roberto Pereyra, Kingsley Coman, Fernando Llorente.

Barcelona team: Marc Andre ter Stegen, Dani Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba, Sergio Busquets, Ivan Rakitic, Andres Iniesta, Luis Suarez, Neymar, Lionel Messi.

Substitutes: Claudio Bravo, Xavi, Pedro, Rafinha, Marc Bartra, Adriano, Jeremy Mathieu.

Имам осећај да би резултат могао да буде 3:2, 4:2, тако нешто... То би било до јаја. Мада та нека здрава логика каже од нула до два гола.

Фали ми БОЖО БАРСЕЛОНА, он би показао овим Пеналдовцима где им је место !

Rasnee to shto ti je partizan armada na avataru ne treba da znachi da navijash za crno bele

Ma mrzim Barselonu, a i častiće drug ako ubode Juve na tiketu.

E to je vech druga spika.

Nikad nechu zaboraviti kada 2006. drugar stavio 50 dinara na finale LŠ Arsenal igro bash valjda sa barsom. kvota 30, uzeo soma ipo dinsa. Igor iz 1-2

Tad je soma ipo bila para

Odma sam mu reko: Ako prodje meni odma koka kolu i snikers.

Da da, evo dolazi Juve

Mozda namestaju iz 2 u 1.

Nadam se da je kiki opet igro iz 2 u 1

шта је бранио ђиђи. овај видал сељак чилеански најслабији код жабара. прави проблеме, картон, шишти итд. усраће текму кад га искључи а није далеко. и јебем мртву мајку оном ко је одлучио да од навијача приказује само оне смарачке посматраче са андроидима у дресићима а да не прикаже ове рецимо жабаре што певају од почетка текме. да тако ускратиш љубитеље фудбала за један тако важан аспект текме, црко мајци маму ти јебем. иначе чини ми се да ацин глас жури за једно секунд и по.

ja pustio na itv-u i razmisljam se otkud mi poznati glasovi komentatora, kad provalim, isti dvojica sto na fifi 14 komentarisu lol

isto i pricaju ko da igras fifu, endi tounsend and klajv tilsli

mesi se nije ni oznojio, setka se po terenu jebo ga.

doduse, pokrenu onu akciju sto dadose go. boli ga kurac.