Prijava

Kad daš 1 gol glavom iz 35 pokušaja znači ideš u Oglađenovac ne u finale LŠ. Atletiko cigani al najlepši, ja se baš dosta razumem u cigane, od Midori sam kondilome zakačio jbg

sad me zove drugar na mobilni i pita mrtav ozbiljan jel znam nekog ko govori španski

ja stao, kakav kurčev španski, za šta će ti to

kaže, treba da mi prevede na španski nešto sa srpskog, a ti mi nađi adresu atletiko madrida

igrao 1-X, stavio soma i po dinara, a pet minuta pred penal stavio i soma da će atletiko da da sledeći gol

oće da atletiku pošalje tikete i da preti da će da nađe vlaške vračare da im bace magiju na ceo klub, a pogotovu toresa ukoliko mu ne isplate tih dvajes soma dinara

Znam ja španjolski a znam i vradžbine.

Dve muhe jednim udarcem

Danas svi igraju fudbal

To je dobra vijest za proizvodjace lopti.

2 најодвратнија фудбалска клуба (на европској и светској сцени) уеафалона и шиптарија минхен

kako simeone onoga puče haha

Glavni

Danas svi igraju fudbal

Ledeni

To je dobra vijest za proizvodjace lopti.

hahah

Nakon lesterove titule, titula Atletika u LS bi bila jos jedna pobeda fudbala nad novcem, tika takom, sminkanjem i pederisanjem

kažu Simeone jedva kraj sa krajem spaja
vozi tristaća, ćerka mu studira DIF na Palama

Čuj ti to, Atletiko da osvoji LS - pobeda fudbala

Ajd ne lupajte jebene gluposti.

Ae odjebi s tim forama kao svi su oni prepuni para. Da, naravno da jesu u odnosu na nas, ali je Atletiko pukao 5 puta manje para na transfere i plate od Bajerna, Reala, Barse, Sitija

Nije stvar u parama, stvar je što igraju kao gurbeti i ne može se tako romansirano pričati o 'pobedi fudbala'

Kad god jebač presretač napiše nešto umre jedan terabajt memorije

Da ste gledali Lestera bar jednom ove sezone (retardi glupi, a znate da se veselite lesterovoj tituli) videli biste da su vecinu utakmica dobili 1-0 uz jebenu defanzivu i muski fudbal

tj na slican nacin kao i Atletiko sto ce ligu sampiona verovatno