Prijava

Ne da se usranom do potoka...

Čestitke Real Madridu

Jebemti ko stavi pored da ne nabrajam sad ovog predinfarktnog Huanfrana da šutira...

Trebao je Tores sutirati. Nije trebao uci crnac u 115-om nego u rezervni golman u 120-om, da proba da brani penale srcem

Čestitke Real Madridu

Hahahhaahaha hvala brate

Je l Atletiko sada postao večiti gubitnik finala lige šampiona ili?

nije, treba im jos 5-6 finala da stignu Juventus.

Zao mi je samo zbog Savica. Real mrtveljavo i efikasno, Zidan igrao na rezultat.

Real mrtveljao? Lol
Žao mi Toresa samo ostali nek puše kurac

Nisam gledao sve al ovo je pokušaj od fudbala, realno.

Atletiko za 2 godine po logici stvari osvaja

2014-gube od Reala

2016-igraju nerešeno sa Realom (jebiga izgubili su na penale, ali je utakmica završena nerešeno)

2018-dobijaju Real

Sudija sjebao Atletiko, realno. I Huanfran jebeni, gde je video da se penal šutira iz mesta?

odgledam tekmu fudbala jednom godišnje i bude neviđeno sranje

ee živote odbrano portland blejzersa

Kako je mene mrzno što je Real osvojio jebo te... Prelaku grupnu fazu su imali... dobro nije sad da se Atletiko tu iscimao mnogo ali su zato imali težu KO fazu deset puta...
I na kraju se smećari provlače na penale naravno... Da ne pričam da su im navijači najveći smarači poslije onih idioti koji svršavaju na Man City i u fazonu su "ee brate ja navijam za Man City otkad sam se rodio" ma bježi.

Zao mi je Grizmanove precke ali kad bolje razmislim i nije. Da je dao gol, bilo bi 1:1 i opet bi se Atletiko branio 40 minuta, mozda i primio gol i izgubio 2-1 do 90. minuta. Solidan fudbal igraju kad napadaju, steta sto se uglavnom brane