Prijava

Krecu produzeci, Danilo i Ramos imaju po zuti karton, Benzeme nema, Ronaldo mrtav, igra Vaskez balavi, sve izmene potrosene. Simeone ima dve. Karasko zmaj.

Umesto da ih slomi do kraja, jer nemaju snage da napadnu a ni sanse za duel da se brane vise, plus karasko svez, plus Parti na klupi, Simeone ide na penale. Otvoreno lik ide na penale iako ima sve preuslove da resi utakmicu pre penala. Ne razumem ja to. Toresa kad vidim sa onim pramenovima i pickastim izrazom lica smorim se do jaja. Grizman u svakom trenutku izgleda kao da ga je upravo ostavila devojka

Ima li neko nekih insajd informacija o transferima ljetnjim sad?
Ja nijesam ima prilike pratit ovo u zadnje vrijeme zbog obaveza, jedino što znam da Gvardiola dolazi u City i Murinho u United, al od ovih na terenu što su nemam pojma ko će i što će.

@Bane
To brate. Da ne pričam da ima najgoru nesreću za penale u timu

Clannad
Ima li neko nekih insajd informacija o transferima ljetnjim sad?
Ja nijesam ima prilike pratit ovo u zadnje vrijeme zbog obaveza, jedino što znam da Gvardiola dolazi u City i Murinho u United, al od ovih na terenu što su nemam pojma ko će i što će.

Osim što je Ibrahimović napustio PSG, i što je Humels prešao iz Dortmunda u Bajern, ništa od ovih većih transfera se još nije odigralo.

Ono o čemu se priča jeste da Barselona hoće da proda Danija Alveša, da će Gvardiola da dovede Obamejanga iz Dortmunda, da PSG oće da kupi Grizmana od Atletika za pozamašne pare, ali je sam Grizman rekao da ne planira da ide iz Atletika. Liverpul bi mogao da proda Bentekea... to je ono što je za sada aktuelno a da su zvučna klupska imena.

Pa ne djeluje nešto krupno jebem li ga ali u ovim mirnim transfer periodima obično se pojavi neki dobar nov mladi igrač. (EDIT: Mislim za igrače nije previše krupno, Gvardiola vs Murinjo u Engleskoj će biti zanimljivo, mada nijesam neki ljubitelj premijer lige)

Za Alveša bi bilo zainteresoanih dosta sigurno samo kapiram da Barsa oće fine pare da uzme prodajom tako da vjrv bi išao u Englesku... mada tamo ne fali odbrambenih igrača... baš nemam pojma đe bi završio čoek.

Kul je za Aubamayenga, mlad je i daje dosta golova, taman je vrijeme da ode u neku od najjačih liga a i kapiram da bi ga Gvardiola sredio ka bonbonu.

Za Grizmana ne vjerujem da će da ide, meni on djeluej baš zadovoljno na terenu osim ako mu ne ponude neke grdne pare.

Realno, ugazio bi ih Real da su imali srece malo. Imali su u dva, tri navrata ispred gola njihovog zicere, naredja se njih 5 ispred gola i niko da pogodi.

Jos Portugal barem cetvrtfinala da se docepa na evropskom, da se da Ronaldu ballon d'or, jos da ispratim 2 3 godine posle toga sto ce da odigra i aufiderzen, prestajem da gledam fudbal.

oblak branio penale ko da igra pes.bicu na sredini,pa ako se neko zajebe.

oblak branio penale ko da igra pes.bicu na sredini,pa ako se neko zajebe.

A kako se to brane penali? Uz stativu ka da korner šutiraju?

Clannad
oblak branio penale ko da igra pes.bicu na sredini,pa ako se neko zajebe.
A kako se to brane penali? Uz stativu ka da korner šutiraju?

pre 17 minuta

Mislim da je Sanitarni hteo da kaže kako je Oblak samo stajao na sred gola i nije se pomerao, nego je očekivao da će neko da se zajebe i da šutira po sredini.

Pa dobro, jeste se preretardirano bacio na onaj Ronaldov penal na kraju isto kao epileptičar neki

Ibrahimovic ide u Junajted

BlueScout
Ibrahimovic ide u Junajted

Jesi siguran brt, ja čuh da on sam reče da ne želi u ManU + da ga Murinjo ne želi...

Kakve veze ima Ibrahimovic, ili jos gore Utd sa LŠ?

Ma ja sam gore pita zna li ko išta za transfere

Jesam, o tome se pricalo jos pre par meseci kad su znali da Murinjo preuzima tim i da ovaj napusta PSG. Kao jos tada su ga rezervisali, za platu oko 300k evra...

Pitali ga hoće li u manču, na konf. za repku kad je bio, crče lik od smeha, al ćuti.

Rekao te da ne igra Četvrtkom aludirajući da Utd igra le

A ne smeta mu da četiri godine zaredom ne može da prođe četvrtfinale LŠ?

Lazovicse vraca u Partizan.