Prijava

Ja se sjecam utakmice Bayern-Betis,mislim da je bilo 4:3 i malo je falilo da betis prodje dalje,od tada su u kurcu bas.

do je bila legendarna ekipa.tristan,makaj,djalminja,najbet...

S druge strane ne bih previše se sad smejao katalonskim ciganima pa u revanšu krenemo da strepimo kad na semaforu bude bio 72. minut i u tom trenutku 3:0 za uefalonu

Jesu li oni ove godine odrali Siti pa onda Siti njih odrao u revanšu ili je bilo obrnuto?

Legendarni come back protiv Milana haha.

Ove godine se nadam nekoj takvoj brutalnoj utakmici Sevilje.

mislim da je barsa prvo njih dobila.bravo sjebo nesto i zaradio crveni.

То оно кад су изгубили прву 4:1 ваљда, па другу 4:0 победе? То ми једна од најзанимљивијих сезона била.

едит: За Депортиво причам.

Da, da upravu si. 4:0 bilo za Barsu pa onda ovi 3:1 dobili. Sjećam se da je i Kolarov imao nekih grešaka u odbrani, mada sam tad više gledao multiprenos jer su me boljele oči od onih šugavih dresova

То оно кад су изгубили прву 4:1 ваљда, па другу 4:0 победе? То ми једна од најзанимљивијих сезона била.

Ako misliš za dportivo jeste. To je ona sezona kad su finale igrali Porto i Monako.

Deportivo je te sezone i Juventus izbačio

Jeste Sreto. Cela ta 2003-04 sezona je bila do jaja zapravo. Bilo mi krivo što Deportivo nije ušao u finale, sećam se da je Porto na neki ziljavi penal dobio dvomeč. Mada je i Porto imao strašnih utakmica te godine.

Bolji bio Porto tada jebo li vas Tristan XD

cela ta 2004ta je prilicno, da kazem, cudna fudbalska godina.porto-monako.grci osvajaju evropsko.

Ја сам тад навиј'о Монако да освоји. Избацио Реала, па Челсија са играчем мање после оне глуме Макелелеа кад га Евра пријатељски помазио по глави, хаха...

Ma idi bre, kakav Monako, mada kako sada igraju, ne bih ih podcenio. Možda mogu opet dosta da urade.

Sviđa mi se kako svi zaboravljate da pomenete majstora Munitisa kada pričate o Deportivu... mada istina, on je više obilježio Santander.

Bilo je mnogo boljih igrača u tom periodu svakako ali mi je on ostao upamćen kao najbolji "obični" igrač.

Da on i Žigara u Rasingu xd. Inače od ovih iz Deportiva sam gotivio jako Maura Silvu, bio mi je jedan od najkorisnijih igrača. Mada je na 500 utakmica dao ceo 1 gol xd.

Haha da u Rasingu sa Žigom su bili kao iz nekog crtaća kombinacija. Zajedno su ukupno imali 3 metra... od čega 2 i po fazon otpane na Žigića haha

Inače Di Mariji i Kavaniju rođendan je

bio munitis na kraju i trener santandera.

Roben brat ceo zivot na istu foru daje golove haha