Prijava

ahhahahahhahhahahahhaahahhahahahaha

Barselona=kočenje

NE PETI MILS NE IGRA ON NEGO SE PSZ IGRA SA BARSOM PISA PO SIROTINJI

Sad kad PSŽ uzme LŠ, a Ibra u neverici....

To bi bio prvi put da klub nakon sto ostane bez usluga doticnog gospodina osvoji ls :)

Naravno, baksuz matori čim ode...

A ovaj Dortmund u kurac otišao načisto.

Ahahahah u Barseloni se sad pitaju, da li im se kojim slučajem ne prenose golovi iz prošlih sezona ahahahahhaaha

Ahhahaahhaha jebi kepeca!
Jebi barselonu kurvetinu!
JEBI ŠPANSKI FUDBAL UOPŠTE

Ederson bi noćas Ratka Mladića odbranio

gledao sam i to jer mi trebao x za isplatu.sjajno.jos ovi promasili penal.

Smenjuju Enrikea i dovode Antaru za trenera, živi bili pa videli.

@mickey

NIje loš dortmund uopšte bio (bar ne u drugom poluvremenu) samo realizacija varirala dosta... plus nijesu imali sreće... a i Ederson poludio skroz za cijelo drugo poluvrijeme samo je jednu greškicu napravio i opet se uspio vratiti da brani sljedeći šut

EDIT: Inače drago mi je što je Benfa dobila, ali nešto sumnjam da će dortmund imati ovako lošu noć u revanšu pa mi se čini da im 1:0 nikako neće biti dovoljno

Ma da, ali jednostavno imaju prejak tim, a stvorili su malo nešto šansi, nisam celu gledao, ali ono. Umeju oni mnogo bolje.

Barsu sam na poluvremenu ugasio... jebo te kolko je PSG šugava ekipa. Bukvalno se nikome ne bih na ulici od njih javio sem Di Mariji... A Barsu već ne gotivim tako da ono..

Dortmund voli bukvalno da zajebava ove sezone, svi ih otpišu, oni se vrate, taman misliš krenulo ih oni se brukaju.

S druge strane ne bih previše se sad smejao katalonskim ciganima pa u revanšu krenemo da strepimo kad na semaforu bude bio 72. minut i u tom trenutku 3:0 za uefalonu

Ma da, ali jednostavno imaju prejak tim, a stvorili su malo nešto šansi, nisam celu gledao, ali ono. Umeju oni mnogo bolje.

Ja kako sam po komentatoru shvatio imali su mnogo više šansi u prvom poluvremenu, plus mislim da je statistika pokazivala 4 šuta na gol. samo je benfa mnogo bolje počela poluvrijeme a onda kad god bi ovi pritisnuli ili bi izbili u korner loptu ili bi Ederson odbranio.

Ono, Benfa odigrala super u odbrani, ali mislim da 1:0 rezultat nije baš realan iako ih gotivim mnogo

Ma pišaj po španskim ciganima najgori narod posle turaka, balija, siptara i hrvata.

Za ovih 15-16-17 godina koliko gledam fudbal, najgotivnija španska ekipa koja se pojavila je bio Deportivo. Onaj period sa Makajem i godinu posle kad su pukli od Monaka pa karali Milan sa 4-0. Nekako su u tih 2-3 godina igrali jako gotivan fudbal.