Prijava

Sudija se pogubio, naš Maža je trebao sudit ovo.

Sve španske ekipe su cigani po difoltu bombili

I zabari su cigani i to najveci, u principu u ciganske nacije spadaju Turci, Grci, Bugari, Rumuni, Srbi, Spanci, Italijani i Francuzi. Portugalci su vec polucrnci.

Slažem se, Juventus je svakako ogavnština, ali navijam za njih zbog Bufona.

Imas neki onako subjektivni razlog vezano za Bufona sto je ok.

Hahahah "Perice kako ocenjujete igru vašeg bivšeg kluba" aaahahahab

A ove sudije u studiju, jebeno su kao lekarska komisija kad ocenjuje nekog doktora sto je ubio pacijenta. Sve i da dosudi 15 penala rekli bi da je dobro sudio!

Uginite cigani prokleti

Prostitucija dobija.

Zidan više trofeja lš nego godina trenerske karijere.

Neverovatno bio sam ubedjen da ce uzeti ovo Juve

Pa kakva pička smećarska moraš biti da onako simuliraš van igre kao Ramos... Znači definitivno top 10 najciganskijih ljudi koji su ikada nosili onu pedersku frizuru... a svi takvi su ogromni jebeni cigani.

Znači da znam da će se protivnik vratiti i uvaliti ne 2 nego još 4 gola ako se ne prvrnem onako pederski nakon što me neko jedva dodirne po leđima, opet ne bih mogao. Pre Ja Dno

Profesionalac surovi, šta
Ulog veliki je

Jebem ti fudbal i kurac i sve

Bohore da čujem da si ono na malom fudbalu napravio, ja bih sam sebe ubijedio da si sve vrijeme bio Bombašev dupli... znači toliko je to jadno i ciganski da ti ne bih mogao oprostiti i da bih se natjerao da živim u zabludi.

Bukvalno otjelotvorenje svega ogavnog u fudbalu... a naročito španskom, da ne kažem ciganskom jer cigani imaju dušu.

Pazl uradio bih lagano za 10 milki evra zaradjenih za sat i po. Pa to je kao da uzmeš bolovanje u firmi a nisi bolestan. Rade to ljudi
Bufon nije trebao da primi 4 gola nikako.