Prijava

vidim da osporavate da je čoek najbolji trener na svijetu trenutno... gospodo u fudalu su rezultati mjerilo, a čovjek ih ima... to što je od reala napravio sve ono što real ne bi trebao biti, to je druga stvar, al da čuda čini, čini... kurac bi ferguson uzeo LŠ sa interom ili portom...

i ta priča da za mesija igra cijela barsa ide mi na kurac... kao za ronalda ne igr real? budimo realni dječko je klasu iznad ronalda, i to se najbolje vidi u velikim utakmicama kad ovaj izdominira a ronalda ni u vražijoj materi...

i ta priča da za mesija igra cijela barsa ide mi na kurac... kao za ronalda ne igr real? budimo realni dječko je klasu iznad ronalda, i to se najbolje vidi u velikim utakmicama kad ovaj izdominira a ronalda ni u vražijoj materi...

Buri ne bih se baš složio da je Mesi za klasu bolji od Ronalda. Iako ne voim tog portugalskog romulanca, momak se ipak dokazao i to poprilično u Engleskoj, a koliko vidim dobro mu ide i u Španiji. Sa druge strane Mesi se nije makao iz Španije, a zaista me zanima kako bi se čovek snašao u nekoj drugoj evropskoj ligi. Tripujem da mu Premijer liga ne odgovara jer bi ga pojeli onako sitnog i neuhranjenog, a čini mi se da Žabari imaju takav stil igre u Seriji A koji Argentincu najverovatnije takođe ne leži.

Dok mu Alveš ŠTA?! Jesi ti dedžgo svestan šta si izrekao, 'leba ti ne'lebljivog? A ako hoćeš da gledaš lepršav fudbal, idi pa gledaj Vigan i velikog RVP-a u kojeg se svi Arsenalovi fanovi kunu. Kakva ljiga od čoveka, jebote. Jedino ga koliko-toliko cenim zbog fudbalskog umeća, ali džaba mu to umeće kad je čo'ek smeće. Kako bacam rime, bruka. ololololo

Ne znam koji kurac sad uvlačiš Van Persija, nije se rukovko sa Koldvelom big dijl..
I na terenu jeste prgav al barem nije sisica koja pada čim dune jači vetar.

A za Barsu nisam bio dovoljno jasan. Pogledaj šta radi ostatak ekipe kad Mesi krene u prodor negde sa 35 metara.. Alveš, Pedro, Vilja i nebitno ko još igra u napadu istčavaju dijagonalno od Mesija i tako mu daju opciju za dodavanje, imaš dosta klipova na jutjubu objasnili su ljudi. Naravno da je i sa tim teško predriblati ali kad cela ekipa zna šta ćeš da uradiš i onda i oni znaju kako da se postave da odbrani odvuku pažnju.. Ne sporim ja Mesija, dečko je bogotac samo mi je Ronaldo kompletniji.

Nadam se da će Čelzi večeras tako da udesi usranu Farsalonu da neće moći da se oporave naredne dve godine. Pun mi je kurac više novopečenih Barsinih navijača koji na fejsu između imena i prezimena stavljaju Xavi, Messi itd... Još kad krenu da me ubeđuju kako ih finansiraju samo navijači, jebo' ih UNICEF onaj njihov!

A Sanšajn brate, ti stvarno misliš da se u Realu ne igraju akcije za Ronalda? Ili u bilo kojem većem timu akcije za ključne igrače? Ne nego će ovi samo da im dodaju loptu pa će oni da improvizuju. A šta radi Marselo stalno u napadu u Realu i kome se Ozil najviše trudi da doda nego njemu? Logično, majku mu. Igra se na najbolje igrače i trude se ljudi da njima obezbede najbolju poziciju. Ne kapiram samo šta si hteo da kažeš time da Alveš, Pedro ili Vilja istrčavaju dijagonalno. Pa ne nego će svi da se povuku u odbranu i da čekaju da im čika Mesi reši sve. Pa koliko puta je bila fora da kad protivnici krenu da prave ofsajd zamku Alveš istrči po strani, ali džaba kad je marmun šuntavi i ne zna da odradi centaršut kako valja, majke mu ga šuntave. Ali što me nervira kad uzima loptu da šutira slobodnjake, a šutira buklvano malo bolje od mene. Samo se nadam da večeras neće biti nijedan sporan momenat pa da konačno ne serendaju svi oko tog suđenja.

Pa ko finansira velike klubove? Decxko znas li ti da je npr. real isplatio ronalda za samo jednu sezonu od prodanih dresova i tih fora koje nose njegovo ime, tako i svi ostali veliki klubovi, imaju nevjerovatne iznose samo od reklamnih proizvoda a ne racunam ulaznice (npr. kamp nou 90k ljudi, 50 najmanje utakmica godisnje, nek je prosjecno 70k ljudi na stadionu i nek je ulaznica 10 eura pa izracunaj kolika je smao od toga cifra)

Daj meni onu generaciju Reala i ovu sad Španije i ja ću biti najbolji trener. :D Realno, čo'ek je vodio ultra jake ekipe, ali ne mogu naravno da kažem da je loš trener, daleko od toga. Samo je vodio baš jake MOMČADI. :D

Nije to bas tako, pogledaj Chelsea, Man City, pa cak i Real koji u Spaniji sve dere a cim naleti na Barsu ili neki veci klub ne znaju gde su, ona generacija Reala sa Del Boskeom je u klasi sa danasnjom Barsom

Naravno da se prave, al Barsina igra i sistem su na mnogo većem nivou i 90% tima je prošlo omladinsku školu i čim tamo neki Kuenka ili Ankatara udje u prvi tim već sve zna kako funkcioniše sistem i igra.

Ono što hoću da kažem je da je igra Barse napravila od Mesija ono što jeste i pri tom ne mislim isključivo na Čavija i Inijestu. Isto tako je i igra Arsenala napravila Nasrija a sad je kurčev kurac kao što će biti i Van Persie ako ode iz ekipe.
I opet kažem, ne sporim ja Mesija ali mi je Ronaldo kao individualac bolji.

Nije to bas tako, pogledaj Chelsea, Man City, pa cak i Real koji u Spaniji sve dere a cim naleti na Barsu ili neki veci klub ne znaju gde su, ona generacija Reala sa Del Boskeom je u klasi sa danasnjom Barsom

Da brate, ali gledaj ko TRENIRA Čelsi i Šiti. Di Mateo, koji je solidan trener (drugo je to što on poznaje situaciju u Čelsiju pa se tu lepo snaš'o) i Manćini, koji je isto tako solidan trener. Daj ti Hidinku Šiti pa da vidiš šta bi napravio od njih.

Роналдо је комплетнији, ал' ми се на курац пењу и Кристијано и Меси. Убедљиво најизвиканији играчи у историји фудбала. Данас јесу најбољи, ал' нема конкуренције какве је било кад су играли Зидан, Фиго, Роналдо, Роналдињо, Ривалдо, Анри, Ван Нистелрој, Гигс кад је био млађи, Шевченко, Балак, Тоти, Дел Пијеро итд.... А и нема више ни добрих дефанзиваца (поготово у Шпанији, где су сви мало бољи дефанзивци у Реалу или Барселони), Неста са 36 година затвори Месија у четири меча да је овај једине голове могао дати са пенала, а и Занети исто са 37 претпрошле сезоне где Меси у четири меча није уопште дао гол против Интера.... Ти ветерани само показују квалитет фудбала какав се играо пре 10ак година....
А и кад се појави неко као Снајдер 2010. (водио Холандију до финала СП са 5 голова и Интер до трипле круне где је кидао и у ЛШ и у Серији А) онда га за награде жешће изјебу....
Волео бих Бајерн и Челси да одиграју финале, ал' тешко.... Бајерн још можда и буде, ал' Челсију ако крене добро, судија ће већ досудити неки пенал Барселони....

Убедљиво најизвиканији играчи у историји фудбала. Данас јесу најбољи, ал' нема конкуренције какве је било кад су играли Зидан, Фиго, Роналдо, Роналдињо, Ривалдо, Анри, Ван Нистелрој, Гигс кад је био млађи, Шевченко, Балак, Тоти, Дел Пијеро итд.... А и нема више ни добрих дефанзиваца (поготово у Шпанији, где су сви мало бољи дефанзивци у Реалу или Барселони), Неста са 36 година затвори Месија у четири меча да је овај једине голове могао дати са пенала, а и Занети исто са 37 претпрошле сезоне где Меси у четири меча није уопште дао гол против Интера.... Ти ветерани само показују квалитет фудбала какав се играо пре 10ак година....

A jao konačno neko da deli moje mišljenje....jebote nekad se zapitam jel iko od vas gledao fudbal pre Ronalda i Mesija!?
Jednostavno se osećam kao da me neko udari u rebra svaki put kad kaže da su ova dvoica najbolji igrači svih vremena.
I jedan i drugi su daleko, daleko, milion kilometara od toga da budu kompletni igrači.

‎"Teenager in Spain, BEST OF THE WORLD. Goes to Italy, BEST OF THE WORLD. Very bad injury, comes back and, soon after, BEST OF THE WORLD. Goes to Real Madrid, BEST OF HE WORLD. Get injured again, come back to Win the World Cup and BEST OF THE WORLD. Now tell me again who is Messi? A small kid who never left his comfortable super team of Barça! Let's see anyone do what Ronaldo did and them match them up. Ronaldo got injured when he was far away from is peak has a player."

sastavi veceras

celzi:
Cech, Ivanovic, Terry, Cahill, Cole ,Essien, Lampard, Ramires, Mata, Kalou, Drogba.
barsa: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Puyol, Busquets, Keita, Xavi, Alexis, Messi, Iniesta,
http://www.psv.nl/upload/71eba5a1-2d6c-44a1-b693-8eda42284bcf_1222689587517-Scheidsrechter_Brych225.jpg

Kom4entar

I uvek tako, navijaci Reala smatraju da je Real ostecen, navijaci Bajerna smatraju da je Bajern ostecen, a kada posmatrate objektivno, moze se reci da je Veb odlicno odradio posao, s' obzirom na to koju plejadu foliranata je imao pred sobom! Mogao je , a i nije morao, da dosudi barem po 2 "zuta" sa obe strane za simuliranje, bar po 1 "crveni" sa obe strane za ostre startove, ali nije! I nije Veb resio utakmicu, nego pad koncentracije Realovih igraca u zavrsnici utakmice! Sa Bajernom se mora oprezno i do kraja, jer oni igraju svih 90'+ minuta! ...ali ne bas uvek!
(Sheringham/Solskjaer 90'+,

Роналдо је комплетнији

igra Barse napravila od Mesija ono što jeste

ne mislim isključivo na Čavija i Inijestu

Али највише њих двојица.

kurac bi ferguson uzeo LŠ sa interom ili portom...

Потпис.

Buri ne bih se baš složio da je Mesi za klasu bolji od Ronalda. Iako ne voim tog portugalskog romulanca, momak se ipak dokazao i to poprilično u Engleskoj, a koliko vidim dobro mu ide i u Španiji.

А богами, и пре Енглеске је фино играо..
Меси није играо нигде другде. Само у Барси.. Стави га у неки други тим и није то тај исти играч.

Само да кажем да сматрам да ће Барселона да ојакути скрнави Челзи, нагруваће их ко баба сарму. Има да се чешу по вашљивој руској главуџи све до Узбекистана где ће Абрамович да их води на преваспитавање методом КГБ-а због толико бруталног пораза којим ће Барса да их благодари. Комплетна доминација тима из Каталоније у најави, Челзи нуди Гвардиоли да му цео тим попуши да им не дају више голове. Тако нешто има да буде, по мени :)

А богами, и пре Енглеске је фино играо..
Меси није играо нигде другде. Само у Барси.. Стави га у неки други тим и није то тај исти играч.

Imaš pravo Buksno, zaboravio sam da je dobro Ronaldo peglao i u Sportingu pre Mančestera. A Mesija bih ja veoma voleo da vidim u nekoj drugoj ligi. Interesuje me da li bi bio baš na istom nivou u šta prilično sumnjam.

Ima večeras da Unicef poblajva jeno tri komada!

COVPA ZA PRECEDNIKA!

Меси није играо нигде другде. Само у Барси.. Стави га у неки други тим и није то тај исти играч.

Znači Mesija treba otjerati iz Barse da se dokaže?

Меси није играо нигде другде. Само у Барси.. Стави га у неки други тим и није то тај исти играч.

Koi lol. Mesi bi razbijao u bilo kojem boljem timu na svetu. Vrhunski igraci jednostavno isplivaju na povrsinu, bilo da igraju za Barselonu ili Celzi ili za koga god.