Prijava

Najsmešnije što je bilo juče je definitivno onaj start na kraju nad Gomezom
LEPO SE VIDI NA SNIMKU DA JE LOPTE BILA DALJE OD GOMEZA i da tu sudija kad već nije svirao penal Bajernu ( a trebao je po meni jer se vidi da je bilo mkontakta) ONDA JE MORAO DA DA BAREM ŽUTI GOMEZU zbog simuliranja ( s obziroma da mu nije bila lopta blizu noge) ali ON TO NIJE URADIO. xD
Definitivni zaključak:SUDIJA JE SUDIO U INTERES R.MADRIDA
Ali švabe su švabe i pokazale su još jedanput da su fenomenalni u zadnjim minutima utakmice.Mogu da zamislim kako će biti sudjenje u Madridu ... ali ima boga i još jedanput ŠVABE SU TO ;)

Ako ćemo realno prvi gol Bajerna je bio ofsajd, jer je onaj mali crnjo direktno uticao na gol tako sto je smetao Kasiljasu.. Mada se to retko svira u ovakvim utakmicama..
I ne kenjajte puno Veb je sudio bogovski..

Sunshine Ja sam bio samo realan.

Reko bi ti svašta al te čekam u peta sa nekom novom dojavom, tipa Saragosa :)

sunshine

Ako ćemo realno prvi gol Bajerna je bio ofsajd, jer je onaj mali crnjo direktno uticao na gol tako sto je smetao Kasiljasu.. Mada se to retko svira u ovakvim utakmicama..

Ko sto se retko svira Barsin drugi gol protiv Milana..

I Ja čekam "dojavu" :) obećao mi je ... Sutra ili preko-sutra čujem se sa njim na Skayp-u

E ne daj mu sad dojavu, daj samo meni, vidiš šta ti govori. :D

Napisaću ovde svima kao i prošli put za Saragosu sa tačnim rezultatom.

Napisaću ovde svima kao i prošli put za Saragosu sa tačnim rezultatom.

Ma daj svima osim njemu. :D Vidiš kako se ponaša. :D

Dobro je i tebe što oćeš da zavadiš mene i mog prijatelja (koje ću sad da lajkujem lololo) :D

Dobro je i tebe što oćeš da zavadiš mene i mog prijatelja

'Nači ili sam ja glup ili ti je rečenični sklop u haosu, nešto od ta dva mora da bude. :D Ma ne slušaj ga ništa, Žajk, kakav ti je to prijatelj kad te ovako tretira. :D Aj dosta smo oftopikovali. Jebem ti glupu kontru i šuntavog Valdeza... A kunem vam se životom da imam bolji osećaj za centaršut od Dani Alveša. I da, 'bem ti Sančeza 'de ne završi ono...

Саншајне стварно , д факу ?

Ставим Кобленц 2-4, Валенсију 2h, и јебени челзи икс прво полувреме. И сјебе ме чамуга у надокнади. Вола у дупе не бих могао да убодем, јебо ме мали кер, да ме јебе мали кер.

Реално су каталонски чмарови били бољи , што је и очекивано. Али за ону покрадену текму 2009 , за она 3 пенала која нису свирана , за потплаћеног судију..Све им се вратило са кусуром.

ЈЕБИ КАТАЛОНСКЕ ЦИГАНЕ !!2

Ovo je najstramnija pobeda u istoriji fudbala.

Jes' mi šuntava rečenica, al' to ti je ovaj Semberski govor. Samo Remac i Mala Vidra znaju šta sam hteo reći :D

Ja čeko samo ovu utakmicu, igro VG2 i navijo da ih Barsa nakanta, a oni se usmrdili ..
Čelzi zatvorio sve.

Čelsi taktički 10+, potpuna koncentracija u odbrani taktika ala Jose.
Čeh 10+.
I malo sreće, recept kojim se dobija Barsa.

Kakav bunker... samo se nadam da Čelzi neće dogurat do finala, jer je ova igra očajna

Jebo mater, onaj Drogba idiot se više valjao po terenu nego što je igrao. Bog te mazo, pa čovjek je izgleda najbolji učenik u školi simuliranja.

A Barsa baksuz. Bem ti i prečke i stative. PU!