Prijava

Brate ukucas navijacke tuce iliti ultras fights i onda brate gledas klepanje motkama, letvama, teleskopima, bokserima... a imas i obicnog saketanja.
Jebo ovo, samo 2 lika i nema prave akcije.

Nema to veze jedno sa drugim lepi moj.

нетрол

(исто ко и нелол само се односи на троловање)

Rasni aj uđi u ring sa likom koji trenira godinu dana za meč i potuci se sa klinjom koji je pijan došao na utakmicu. Osjeti pravu akciju mudonjo

Lolčina Šomaro ubaciće se u korišćenje

Najbolji bokseri svih vremena

Ovaj nas sa sajta. Arkan <3

Uh Box ako nekog ne volim to je Badr Hari... Za mene je momenat kada ga ja nokautirao Semi Silt u zadnjem K1 WGP momenat kada sam se najvise drao oko nekog sportskog dogadjaja, jednu musteriju sam isterao napolje a drugoj poklonio prsluk, i od tada se nosim mislju da Semiju podignem bistu u Gornjem Parku, jer je sprecio govno marokansko da udje u istoriju kao WGP sampion.
Tad sam aktivno postovao na FansofK1, pisao clanke i tako to, jebote nije moglo da se zivi od muslimana. badr, badr, alah, alah, hatala, hatala, i kad je izgubio svi ko popisani, a siptari sa njima isto, sahrani im Silt sve nade. Badr je govno od coveka kao i veliki broj marokanaca, posle je i zaglavio u zatvor, i nikad se vise nije povratio u formu. Razvalio ga je i Overim jednom mnogo dobro.

Badr Hari nam je uzeo Kosovo.

Sve to stoji Zulu zato sam i napisao da voleli ga ili ne moramo ga poštovati. Odličan je jbg. Kao čovek je govno bar tako dela njegova o njemu govore jer je svestan sebe i ode u klub gde kontuzuje 7 likova iz obezbeđenja a to je loš trip. Ništa te ljudske vrednosti samo sa sportske strane. Đoković je najbolji na svetu a ja ga ne volim ko ti ovoga iz istih razloga. Srbi, Pravoslavci Patrijarh Pavle otvoriš frižider Nolo izleti ali ne mogu sporiti da je najbolji ludost bi bila

Pa da, ali Badr nikada nije bio najbolji, nikada nije postao WGP sampion. Najbolji su bili Hunt, Silt, Aerts, Hug, Cikatic, Hust. Badr spada u grupu dobrih boraca sa Crocopom i LeBanerom, Sefo itd...

A Novaka vecina ovde pa i ja ne voli zbog cistog elitizma jer je mejnstrim i jer ima matoraca kojima je on jedina nada uteha i spas. Inace on JESTE svetski broj jedan i sampion.

Mirko Cro Cop se povukao. Jeste Cro, jeste Cop, al je životinja jbg.

Gonzaga... :(
Tu ga je više sjebalo što je sebi na nogu pao nego KO.

prenosi li ko klicko fjuri

B92, evo upravo sam video reklamu, sutra u 23.

jel na ovoj temi treba da se pretvaramo da je neki netajson najbolji bokser svih vremena?