Prijava

Ministarstvo za telekomunikacije i informatičko društvo : Kizo!!

Ja ću bit ministar za ljepotu i spoljno proljepšavanje

Moraćemo da pravimo nov poredak izgleda...

Pada vlada, gotovo je.... Oborena je već

Aaaa... bez mitinga čak...

А да направимо неке странке на Вукајлији (за сваку по тема) и једну изборну и скупштинску где можемо да се пљујемо међусобно?

To je odlična ideja! Ja ću da budem uz socijaliste jer će na državnu televiziju vratiti turbo folk, gde mu je i mesto. <3

И да нам Каизен набаци гласање на темама, чисто да имамо нормалне изборе, без зајебанција с бројање...

Ja ću da budem neka urban-liberalna partija...

Osnivam SOCIJALISTIČKU PARTIJU VUKAJLIJE!

Narodu će biti dobro, niko ne sme da ga bije! Uvek će biti hleba i igara, a igara uvek i kad nema hleba! Nećemo vas lagati, samo ćemo govoriti neistine kao i svi ostali. Ko je sa mnom?

Ево предлог, солидаришите се!

Aha, kaizen predstednik vlade, modovi ministri, a vi ostali možete samo na miting da dođete. Ali umesto mitinga mogli biste na neku muziku i piće.

I da se fotografišemo sa aktiviskinjama stranke...

оћу будем министар туча..

Ja sam ministar za Borču i azile (+ oni diplomatski)...

Ја оћу да будем министар без портфеља....

ФАЦУ ЗА МИНИСТРА ВЕРА!!!

Talentovano Glup sektaš ?

Зајебавам се. Само користим тај израз умјесто ''мрзитељ Цркве'' :)

Е људи сад ја мислим да од овога може да се направи веома добра зајебанција :)

Пазте моју (вероватно глупу) идеју... Да се организују странке... које ће имати председника и по 4 потпредседника, и наравно ове обичне чланове. Е онда се организује ту пар странака које сакупљају по 50 потписа за изборе... Наравно не морате бити члан странке да бисте дали потпис другој...

Сваки члан странке ће имати испод аватара написано име странке којој припада.... постојаће и људи који неће бити чланови странака ал који ће наравно имати симпатије према некој од њих... Затим се објављују избори, и свака странка ће имати своју тему на којој ће писати своја предизборна обећања.... наравно она неће моћи да се испуне, али зар није тако и стварно :)

Затим наступа тишина која траје један дан и сутрадан се врше избори....

Постојаће 5 чланова Вукајлијиног одбора за гласање којима се шаљу ПВТ поруке које ће уједно и значити глас... Када се гласа отвара се посебна тема коју ће један члан Председник одбора за гласање абдејтовати како се неко нов са гласом појави... Чланови одбора ће бити у дослуху све време и тако ће се спречити дуплирање гласова, нпр неко пошаље пвт свим члановима... значи тај дан се рачуна излазност, а после се сабирају гласови свако од 5 одборника срачунава свој ПВТ... надам се да су они часни и да неће да манипулишу резултатима...

Након тога проценат гласова одређује број посланика у скупштини Вукајлије, и ми као фина раја овде нећемо имати цензус већ ће се број посланика који не сме износити преко 70 делити на основу броја гласова и процената :) Е онда је потребно 35 људи +1 за владу, и свака странка учесник одређује министре у договору са коалицијом... У суштини све исто као права политика само што ми унапред знамо да је ово узалудно ал као спрдамо се лолололол

Ау ал сам пуко! :)