Prijava

Tema koja ima nekih slicnosti sa skoro istoimenom temom kako izgleda u realnosti gde svako iznosi neko misljenje kako izgledaju clanovi Vukajlije, samo sto ce se u ovoj temi misljenja o necijem izgledu iznositi u okviru slike, sto znaci da ovde dolazi u obzir spoljasnji izgled, naravno mi cemo se saliti sa zanimljivim slikama jer ne znamo kako neko stvarno izgleda, sto smesnija slika to bolje, ali bih zamolio moderatore za brisu slike u kojima se clanovi uporedjuju sa raznim zivotinjama (majmunima, kozama, kravama...) jer to nije nimalo zanimljivo....
-------
Evo za pocetak koja slika bi bila.... Surovi naprimer, ili Gvozdenovic, samo pored napisite ko je na slici da ne bi bilo zabune

Čemu ova tema kad većina zna kako drugi članovi izgledaju..?

@Vukašin95: A ko je ovaj umazani iza Surovog i Gvozdenovića? :)

hahahahaha!!

@gamby- pa za neke i ne znamo, a fora je da se nadju sto zanimljivije fotografije... ajde sad otkud znam ka kako ti izgledas gamby, ili gvozdenovic, ili barakuda... ne znam kako izgledate

svi znaju kako ja izgledam. imam okačen avatar sebe na meni. to sam jelte ja. :)

naravno ovo sa surovim i gvozdenovicem sam se zezao malo :))
aj sad bre vi malo :)

Ja bih, ali mi je crnjak da provaljujem kako se postuje slika iz kompjutera direktno na Vukajliju.

Da ti nije palo na-pamet!:-)

па не може директ, осим тамо где се каче слике или на аватар :)

mensure brate sto ne pitas...

nadjes neku sliku na netu, ili ukucas u guglu, desni klik na sliku, onda u COPY IMAGE LOCATION, onda odes na primer u ovu temu i desni klik PASTE i na kraju samo posaljes poruku

ILI...

Ako baš hoćeš tu sliku sa kompa da staviš na forum, uzmeš neki image-hosting sajt kao npr. www.tinypic.com , aploaduješ, i kopi-pejstuješ link for layouts.

(Nadam se da si razumeo)

Ja sam jedno veče vidio na čet kako Surovi postavlja (spemuje) sa svojim slikama, dok su mu se muškarci divili (pisali su jednom rukom, drugom su džarali... miša...) a đevojke su se bavile dehidratacijom (vlažile su se), znači, on ih je postovao direktno na čet iz kompjutera. Biće da su bile sa nekoga sajta, ka' što je Barakuda predložio.

pa da. ja ti kazem kako sa neta da stavis ovde

Ovo nija baš slika iz realnosti, ali poslužiće. Naime, ovo je Surovi, i ako bačimo pogled ulijevo, možemo viđet' šta on 'oće da postigne finom i diplomatskom pričom, odnosno, šta je on već utuvio u glavu.

Pravi Surovi:

http://i25.tinypic.com/30cmvye.jpg

Pravi "pravi" Surovi:

http://i26.tinypic.com/21lkbyf.jpg.

Slika je malo lošijeg kvaliteta, slikata je uveče i telefonom.