Prijava

Ja samo da se javim, nije me bilo milion godina :)

Des Peki čoveče. Nikako da natrčim na neku tvoju defku. Aktiviraj se bre :)

Nisam pisao niti čitao ihahaj :) Nemam više toliko ni vremena...

Kad odeš u peMziju imaćeš...:-)

Hoću i ja u penziju, ali treba da radim još jedno trideset godina za to....PU!

Djoni svratijo! Au, patke ponovo plivaju!

E ne znam da li ste videli moj post iznad ali mogli bi ovde da ostavaljamo neke ideje za defke. Ono ako imaš ideju, mrzi te da pišeš, pa baciš neko od pataka da odradi.
Naravno pokoje pravilo da uvedemo, recimo kada se baci link i neko hoće da odradi, samo napiše ovde:
"Ja ću odraditi (naslov) i to je to.
Čisto da ova tema opet ima neku svrhu, naravno ako se neko doseti još neke svrhe, neka predloži. Šta mislite?

Da, video sam, ali nesto nije najjasnije. Onda bi to funkcionisalo kao ono Ideje za definicije? Mislim, na taj fazon.

Tipa random ideja. I onda neko to uzme i definise.

Da, nešto sam na tu foru mislio. Čisto onako naše interno, kada neko ostane bez ideje, da bacamo ideje ovde.

Samo da vas sve pozdravim. Ujutru odoh na Svetu Goru. Kuckamo se posle 10.

Nek' je sa srecom, Nidzo!

Da, kapiram te Djoni. Moze, ja sam za.

Opa komšo, uživaj tamo, odmori mozak i Srećna nova.
Vidimo se kad se vrneš.

To je to Arei, tako ćemo.

Ако сте и даље за ове идеје ја могу масу њих остављати :) дневно ми падне преко 5-6 идеја а нисам дефинисао не памтим :) задњу дефку избацио реда ради а прије тога у 6 мјесеци 5-6 дефки :)

stani čojče, tek sam se probudio :D
Ja sam došao na drugu ideju :D da pravimo duple naloge da ako neko fasuje trajni a nema dupli da ima :D

Jebes mi mater ako sam ista razumeo.

Npr. ti i ja napravimo 10 duplih naloga koji imaju recimo 60 poena (dovoljno za cet i forum) i neko treci fasuje trajni ban a nema dupli nalog. I mi mu damo duplaka :D ko crveni krst na vukajliji mi udomimo ljude koji su nesrećno izgubili dom :D

Хахаха, моје дупле су бановали. :( Има још један, али се не сећам ника нити шифре тако да као и да не постоји, а да правим нове - мрзи ме. Једва и овај користим лолол ;)

Имам гомилу идеја за примере, али не и за дефиниције у којима се могу употребити. Никада ми се то није дешавало, обично је обрнуто.