Prijava

E jezerce pusto ček da se bućnem malo :)

Inače ženim se 21. septembra. Reko' ova tema je onako najzaslužnija da na njoj to napišem pošto se ženim sa Elom :)

Opaaaaaaaaaaaaaa! :)

Jeste vala. Vreme je bilo. Dogovorili Ela i ja da se uzimamo i tako, za mesec i nešto uplovljavljavamo u bračno jezero :)

Sve je to lepo, nego ja hoću da vidim vaše njuške sad kad zaređam 3 dana u BG. :P

Tu smo majku mu. Kada dolaziš?

15. 16. i 17. Svaki dan vozom, pa javite kad možete. :)

Važi, ali mogu ja samo. Ela večeras putuje za Kikindu. Pošalji mi broj telefona u PVT‚.

Dovuci i Penzionera , dugujem mu euroblok. :)

Poslao.

OPA ĐONI! Video sam neke priče po forumu, ali nisam mislio da ste već isplanirali sve :)) Pa čestitam, neka je sasrećom!

Vidiš, čak bih mogao da naiđem, i tako sam planirao da dođem Beograd sredinom septembra.

Opa, čestitke Johnny. :-D
Pozdravi Ellu jebote, nisam je video na sajtu, ne pamtim.

Da zatalasamo malo jezerce? :D

U jeeee, 'ladno se neko setio UKD-a. :D

Ja tek sad pročito post na prvoj strani....:a da me je sramota:

Dzoni i Ela secam se pocetka teme i beeeesomucnih dopisivanja :D oboje ste uber kul tako da mi je MNOGO drago sto ste resili da zaljubljeno plovite ceo zivot!!! KVAK :D

Од оснивања, да кажем, ове ложе па на овамо, јеботе, пролете време...ко јато патака...

Moly Bloom
Dzoni i Ela secam se pocetka teme i beeeesomucnih dopisivanja :D oboje ste uber kul tako da mi je MNOGO drago sto ste resili da zaljubljeno plovite ceo zivot!!! KVAK :D

jewdja
Од оснивања, да кажем, ове ложе па на овамо, јеботе, пролете време...ко јато патака...

Ако нисам заборавио како се цитира да подржим ова два коментара. Лепа је љубав и то све је лепо, посебно каце узме у обзир да тога више нема као преее