Prijava

@Tetka Drol
Može tri, a i sviđa mi se predlog za novajlije.

@Jovičić
Čoveče, što shvataš to tako ozbiljno? Nećemo da izazovemo puč. Mislim da bi bilo sasvim dovoljno 3 komada dnevno, a ko hoće više, neka sačuva za sutra. Opet kažem, bio sam i ja protiv baš iz tog razloga koji si naveo, ali Word je tu da se pribeleži. Ne verujem da ima mnogo članova koji ispunjavaju kvotu od 5 defki dnevno. A i da to rade, nisu im sve definicije tog dana najboljeg kvaliteta. Ovako sa 2 ili 3 dnevno bi bilo bolje zbog toga što bi se definicijama dala posebna težina drukčijim izborom reči i ne bi se pisale defke čisto da se ispuni dati bonus. A to za više od 5 dnevno je stvarno mnogo.

ma sad još da beležim u word da čekam do sutra... mali procenat ljudi ima živaca za to...

Ja ne koristim Word za to, ali je korisno, što da ne. Pogotovo ti, k'o što si već rekao, ne pišeš mnogo definicija pa ti i nije toliki problem taj Word.:)

A ja ne znam (a i ne pratim) da li ima autora koji obično postave 5 defki dnevno...

pa dobro što onda smeta 5? od viška glava ne boli :D

Ti očigledno nisi čitao moje prethodne postove. Kvalitet defki je u pitanju. Ako je nekom dozvoljeno da napiše 5 dnevno, tu se potkrade i neka loša defka, a da ne bude obrisana. Preko 100 definicija se napiše u toku dana, a ne budu sve ocenjene kako valja (u smislu da neke zaslužuju više pluseva, ali to je opet moje mišljenje). A i manje definicija u toku dana bi bilo napisano, pa bi palo više pluseva i minusa, shodno kvalitetu definicije. Još jedna dobra stvar u vezi sa ovim, ljudi bi više ocenjivali.

Pametno jer najveći broj poena koji defke nakupe je 10, jedna skupi 12 i postane defka dana. Napomenuti da nakon toga dobije novih 150 pluseva. Totalna konfuzija.
Ja bih to smanjila na 1, neka troše kreativnost na realni život. :)

Слажем се да има скоро 12 000 чланова, од којих су рецимо 400 500 редовних, и око 100 150 сталних, који не узбијају с Вукајлији, пропорцијално томе, испаде да свако у просеку дефинише 1 2 дневно.
Али да се квота смањи, сматрам директин атаком на људе који воле да пишу дефиниције и који су овде мање више да би прочитали добре дефке, или је написали.
Сматрам да модератори треба да пооштре критеријуме и тиме би се врло лако квалитет дефиниција побољшао.
Прочитати 130 150 дефиниција дневно мислим да ником не представља толики проб, онај ко их не чита, њему је свеједно да ли је лим 2 или 10, али људима који Вукајлију воле и поштују баш због тога што јесте није свеједно.
Ја сам чак да се уведе 6. дефиниција као џокер када баш имаш нешто готивно и актуелно да напишеш а испуцао си квоту, али то су моја пуста маштања... :)
...Еее где сам ја био када није постојао лимит дефиниција, када се Абрахус улогово и сипао 108 дефиниција за дан...еее то су била zlatna vremena

Da rezimiram, ne, ne i ne smanjenje kvote, da se podigne kriterijum definicija koje ostaju na sajtu, prihvatam i srdacno podrzavam.

ma čitao sam, fora je što to neće biti filter kvaliteta. veruj mi, uvek će biti dobrih i loših definicija, a problem koji mi imamo sa količinom (preko 100) postajaće sve veći porastom posećenosti, tako da i smanjanje na 3 neće biti dobro pa u nekoj budučnosti neće biti moguće ispratiti sve .
ja predlažem da se razmišlja o naprednoj pretrazi definicija, a ne smanjivanjima kvote, pooštravanja moderisanja i tih stvari. dakle ja predlažem u tom pravcu da se misli :D

smatrate vi da moderatori treba da poostre kriterijum, a posle ce da se bunite :P

a sta mislite da se uvede neko pravilo:
definicija koja ne skupi ne znam, 3 u plusu za 4 sata da se automatski brise...

Ја предлажем да се по дефиницији качи само по једна слика.
А не по 4 и два видео клипа.

... I da klipovi nađu neko drugo mesto za sebe, a ne između defki...

3. je caroban broj. Inace dobar predlog.
Iako en znam kako je bilo pre, mislim da ima zaista mnogo defki i da ponekad odlicne definicije ne procitas, jer si pre toga procitao 150

Nema ljutis :P
Zna se sta je definicija sta nije, vic, ehp. vredjanje, plagijat, besmisao...mesto im je na groblju. Nema ljubavi, Vukajlija je to:P
A i da se uvede to pravilo, sto mislim da moze da navlaci nervozu i unosi mesta za malverzacije, neka bude 5 palceva bilo gore bilo, bilo dole, na recimo 12 sati.

znaci vi ste za. ako definicija ne skupi odredjen broj glasova za odredjeno vreme, mrs na groblje.
tako nema nikakve price o subjektivnosti
ovo bi mogla i da bude nova tema

ma sve više mi prioritet postaje da ograničim predloge ;)

ma ovo od odavno, nego me molili da otkljucam :)

Каизене, уплашио си келта сада, срам те било тих зуба.хехе