Prijava

Nikako nije dobro da se defke automatski brišu zbog nedovoljnog broja poena, jer time kvalitetne, ali nepopularne definicije nemaju nikakve šanse. Time imamo situaciju da čim neko misli drugačije, i to se većini ne svidi, njegovo mišljenje nestaje sa sajta. A sem toga time bismo izgubili neke slavne definicije "gubitaše", koje imaju neku drugu vrijednost time što su uspjele skupiti po 30-40 i više minusa.

A što se limitiranja i kvaliteta tiče, ko nema talenta, neće napisati dobre defke i da mu staviš da piše jednu sedmično, a oni koji ponekad dobiju izlive kreativnosti samo bivaju oštećeni tim restrikcijama.

A smanjivanjem kvote se ni sam broj definicija ne bi znatno smanjio. Pogledajte malo u arhivi koliko je definicija u prosjeku izlazilo dnevno prije nego što je uveden limit, pa ćete vidjeti da taj broj nije ništa veći.

A ni slike i video klipove ne treba ograničavati, mada ja mislim da se Korleone ipak šalio.

Нисам. Јер неко у тренутку окачи 5 слика, и избаци претходника. Није фер. Слике нам служе за неку врсту рекламе, и мислим да је довољна једна по дефиницији. Уосталом, нека аутор сачека пар сати, нек обрише стару и дода нову слику, како би подсетио на дефку, ако му је већ битан дневни успех.

Al bi nam onda nestale one divne galerije "Bata Živoinović", "Lepa žena", "Lepa metalka", i mnoge druge. Ljudi budimo liberalni, pustite djecu da se igraju. A u liberalizmu je sve fer. Ako ti se ne sviđa što je on tvoju sliku istjero svojom, ti onda okači još koju, rat nikad ne prestaje :))))

То је за сада једини начин да потенцијалну дефиницију дана приближиш другим ауторима који је нису затекли у змији када су дошли, надам се да ће прича око издвајања потецијалних деф дана наћи засебно место у новој верзији. Иначе мислим исто да није у реду да се нађу 6 за редом фотки за једну те исту дефиницију, сходно томе било би у реду да не можеш да ставиш нову фотку, док већ имаш једну у прве четири.

Управо тако.

e, to ne bi bilo lose.

Каизене?????

ok, slažem se za slike i klipove.

:) значи у новој верзији

још се и плази(плези) хехе

О па ово отвара гомилу нових предлога...:)

5 definicija, pomirite se s'tim, nema pooštravanja kriterijuma, ali biće uvedeno da možeš da postaviš samo jednu aktivnu sliku ili klip.

nije loše ispala ova diskusija na kraju.
aj sad na čet.

//lock