Prijava

Dobro kaizene ne virim im ja baš u desktop i u spavaću sobu. Mislim da je normalno da postoji vremenska zona kada moderator radi. Random moderatorska aktivnost ladno dovodi do situacije da postoji period kada se svi zdudaju i pomahnite od brisanja defki i postera da bi usledio period kad nema žive moderatorske napaćene duše ili dve poluutepane sojke na jugovini kada ih boli uvo za sve.

Vidi...sve zavisi od sajta, na Vuki u moje vreme nije bilo radnog vremena, mada..!

Dok mi je nick bio "kurd" i dok sam bio mod ovde, ja sam imao najveću platu od svih modova(ne mogu da siguram za Surovog-mislim da je imao istu ili sličnu platu). E sad, malo mi je išlo na ganglije to što se ništa nije uplaćivalo za PIO, a ja sam uvek bio prvi na poslu...

Eto, zato sam i batalio modovanje posle tih svih godina ovde i odselio se u Luxembourg pa otvorio svoj restoran...

Eto, zato sam i batalio modovanje posle tih svih godina ovde i odselio se u Luxembourg pa otvorio svoj restoran...

Kurde ova Vukajlija ti je mnogo zla nanela, morao si čak u izbeglištvo pa da kafanišeš tamo. Jebi ga, ko će kome ako ne svoj svome.

Znaš kako je...jebeš ti tih Kaizenovih 1000€ što mi je davao mesečno, kad mi dupe utrne pored kompa, svaki dan! Ovde mi je ipak bolje, a i para je veća.

1000?..ja čuo da sad jedan mod dobija 2 iljade...doduše dinara al cenim da je isti paritet..ojačao dinar....

1000€?
Није то лоша кинта у данашње време.
Па није ни чудо што је толико лактање за ту позицију.

:-)
Modovanje je zarazno, vaistinu... Ja sam juče hteo da banujem jednog, nikako da ukapiram da mi nema dugmeta za banovanje. Što ti je navika... :-)))

uplati ktitora pa mu bar preti....neki misle da ktitor banuje....

Ma nemam para za ktitor-nalog...kafana mi slabo radi.

a bio bi red da vratiš nešto Kaizenu od te silne kinte što ti dao...mojne si stipsa, šta je to za tebe...

1000€?
Није то лоша кинта у данашње време.
Па није ни чудо што је толико лактање за ту позицију.

Sta bre nije losa, odlicna. Ne mogu da verujem da stvarno dobijaju toliko omg wtf :O :O

Ne mogu...vera mi ne dozvoljava...

Zamisli da se stvarno na sajtu zaposli neko od štajaznam urednika ozbiljnih medijskih glasila, da li bi ovde ostalo išta sem Kursadžija od humora?

Što se tiče para, ja sam čuo da je plata modovima 3.000 e + PIO. Dakle 3 soma evra na ruke. Za te pare, rekoh pre neki dan, ja bi Kaizeru očistio dvorište i kokošinjac ako ga ima.
A ti Ostape Benderu, ma šta to značilo, izgleda da bi opet da moderišeš. Provejava nešto takvo iz tvojih komentara. Izgleda da ti ta kafana stvarno slabo radi. A nije ni čudo, tamo u Luksemburgu svi prestali da piju jer su prešli na praškove i tablete.

ih bre..pa 3 iljade kad podeli na njih 15 dođe im po 20 jevreja...i za tu cifru se ne uplačuje PIO....

Ovde je teška sirotinja...ni prići do Srbije.
A i svi znamo da sunce tuđeg neba nema tu kaloričnu vrednost kao ono u Srbiji...

ih bre..pa 3 iljade kad podeli na njih 15 dođe im po 20 jevreja...i za tu cifru se ne uplačuje PIO....

Ne bre Jave, svaki mod po 3 soma jevra+globa državi. Jako si naivan mogu ti reći pa šta je 3 iljade evra na 15 moda? Sića.

3 iljade po glavi?...što rek'o Bili Piton "Ajde!"....

Ama tako je...a sada, k'o da me nije ni bilo:

http://www.youtube.com/watch?v=1_YzHE9Rl8Y