Prijava

Mada ja mislim da bi ovu temu trebalo lock jer je samo pitanje trenutka kad će šou da počne.
Ljudi aj ko ide na Derbi neka krene, gužve su na Gazeli.
Ko ne ide, želim mu svakako lep dan.
Ćao.

Dzoni želim ti da slaviš na stadionu partizan rulez :)

Праведно осуђени, наравно, како ти смеш да жариш пајкана, а да те не набију у ћорку?

Dzoni želim ti da slaviš na stadionu partizan rulez :)

Fala Dušane. Biće valjda pobeda i dobra utakmica uz odlično navijanje obe strane i najzad jedan pravi spektakl. Šta ću kad to volim :D

E da, a ako neko pređe van pešačkog ajde da ga osudimo za razbojništvo pa neće više van pešačkog.

glupost, ne tako oštro... ali ako je kazna 50 eura za to, treba je povećti na 200 eura i da nema dogovora...provjereno pali...

i kakav cirkus brate, nisi očekivao da svi kažemo da su prestrogo kžnjeni

predražinjo, misliš da ih nema? ja čak neke i poznajem, koji su nekad bili redovni na stadionu a sad ne smmiju unuke odvesti, jebi ga boje se da ne bude sranja... ne kažem da su većina, ali ih ima proiličan broj...

a i ovo o odpadnicimma je jasno, ako pričamo o organizovanim grupama navijača, naročito partizana i zvezde... pitam se zašto svi ti koji su na vrhu imaju kriminallni dosije?

treba je povećti na 200 eura i da nema dogovora...provjereno pali...

Nije isto. Ne govorim o povećanju kazne, nego o optuživanju za delo koje nije urađeno. A i ovde to nije urađeno za primer nego zbog čepljenja.

Jbt tačno sam znao da će da nam lockuju temu Zvezda-Partizan...Stvari se otrgle kontroli

Stari članovi uglavnom znaju dosta stvari o mom životu, ali ukratko, meni je mnogo drugova po zatvorima, a još više po grobljima.
Svi ti moji drugovi su na ta dva mesta iz nekih veoma ozbiljnih "državnih" razloga, a opet, ja čak i to sve vidim kao glupost za koju ne vredi provesti život iza rešetaka ili ga završiti pre vremena.

Onda mošete da zamislite kako mi pametno deluju ljudi koji završe na nekoj dugačkoj robiji ili u grobu, zbog fudbala...

http://vukajlija.com/fudbalska-utakmica/33839 (Ovo je moje viđenje svega toga-linkujem jer me mrzi da kucam)

Treba da popiju kazne naravno....meni ide na kurac jedenje govna od strane novinara kako je on bio jadni turista....i ono slanje loše slike u svet.....pfffffffffff......

Tuluzovi huligani se zovu Indians....kao sto vidite na slici.....pogledajte natpis na majici "francuskog turiste" ....Indiansi nisu fan grupa (kao na primer Delije Sever) nego podgrupa kao Alcatraz ili Brigate

http://img243.imageshack.us/img243/6193/toulouselorient2.jpg

http://www.blic.rs/data/images/2010-01-19/5982_1027-bris-taton-foto-tanjug_f.jpg?ver=1281203729

U jbt...dobro je da su videli tu majcu na vreme, pa ga ubili.
Sad je sve u redu, po meni ne treba ni u zavor da idu, čim je on imao tu majcu sasvim je OK je što su ga zveknuli.

Jel' ovo deluje nekom normalno?

Ajde ajde veliki dušebrižniče ne skači, vidim da nisi pročitao moj post.....ili nisi shvatio sta je pisac hteo da kaže....

Ne skačem, nego kucam...i pročitao sam post.
A to da slabo shvatam i da mi sporo radi mozak je sasvim poznato...nije svima dato da budu pametni. Ima i nas glupih.

Da da maica sad opravdava sve...

Poslednjim postom si pokazao da si isti kao i ovi niskočelci koji divljaju po tribinama samo te drugačije ideologije privlače....

Dusane uvati se pod ruku sa kolegom....

Pjer, jebote, polako.

Риба смрди од главе, а не од репа. Прво корупцију решити или свести на минимум, па онда срати о Уроишма, навијачима и осталом нискобуџетном жгадијом.

Да се извлаче корумпирани доктори и полицајци константно то је факат, и ту је проблем, а не у казнама за хулигане.
Њима се лепе максималне могуће, а ови пролазе некажњено само јер су функционери странака. Јебем ти државу.

I to što kaze Dotter neće biti mesta u zatvorima za sve odjednom....