Prijava

I fiammiferi glieli abbiamo dati noi.

Sta je ovo Dar Mar?

Nema rečenica, samo primeri:
5. primer: Bildschirm/Monitor

Sta je ovo Dar Mar?

Pa 5. recenica sa 56. strane knjige koja mi je bila pod rukom. :)

Naslov je "I dolori del giovane Walter", Lucane Liticeto. Prevod bi bio: "Problemi mladog *urca". Saljivog karaktera je. :)

Ovde sažeto ili tačno prenosim njegove zaključke.

U crkvi družina ne peva nikako, ali će od maja meseca početi redovno.

Vor allem aber spiele ich "World of Warcraft".

Ne, misli, jesi li primetio sta je citao?

Krajickom oka sam ga posmatrala i razmisljala ima li sve ovo smisla,i ako sada odem,sta dalje,u sta se upustam i gde je sve to vodilo?

1) Zbirka zadataka i testova iz matematike
2) Diskutovati rešenja sistema jednačina (blablablablaaa)
3)
4) Sreća te ovo nie moja kniiga, nije moj astal i nije moj komp!!!

- Veoma je ljupka - reče starica.

Britanska ratna mornarica je obezbedila zastitu sa svojih nosaca aviona, koji su bili postavljeni uz obalu.

car, koji je tada bio kralj ostrva elbe, pošto je pre toga bio vladar nad jednim delom sveta, vladao je nad stanovništvom odd pet do šest hiljada duša, dok je ranije slušao kako uzvikuje :"živeo napoleon" sto i dvadeset miliona podanika, i to na deset različitij jezika, bio je tu smatran kao čovek koji je zauvek izgubljen za francusku i za presto.

Квалитет организовања неког процеса производње је његово својство које показује облик постојања, начин коришћења, резултате функционисања и промену у времену свих елемената производње повезаних у једну целину.

Плачне, грдне помрчине - могу л' оне свјетлост крити ?

Nove studije o brizi i zaštiti dece upućuju na to da je društveno priznanje razvojnih stupnjeva najtešnje povezano sa socijalnom zaštitom i merama zaštite dece.