Prijava

Vremenom u ovoj nasoj sekti normalno je da se ljudi upoznaju i razmene nesto vise informacija od plusa ili minusa na defki.
Da li Vam smeta kad vas neko pita cime se bavite,kako ubijate svoje vreme?
Da li kad cujete da neko radi iste stvari,hobi,sport,navika pozelite da ucestvujete zajedno?
Posle skupova osecate li se blize ili dalje od osoba koje gotivite na sajtu?

Kakva su vasa misljenja?

Mrzim kad me pitaju za ime i godine. :P
Sliku ne dajem, a znaju 'de živim. :)

Na okupljanje nisam išao, jbg.

Temu sam pokrenuo jer sam dobio zestoke kritike posle informacije o radnom mestu ugledne forumske persone, koju sam rekao na jednom skupu pred par ljudi koji su jedva cekali da prenesu to kao moje olajavanje.
No test je upalio i vidim sa kim imam posla, doticni lik ima posao normalan kao i svi mi i nikako mi ne ide u glavu sta je tu lose...

Sta mislite o deljenju informacija tog nekog normalnog sadrzaja u javnosti ako se tako moze reci....nr tema "Gde radite?" i slicne ja sam se medj' prvima upisao i stvarno ne vidim
kako bi neko mogao da zloupotrebi to sto ja radim grejanje...:)

еди има 13 година

realno ne smeta mi... zapravo, mislim da svako ko je progovorio više od dvadeset rečenica sa mnom zna dosta stvari... ali, poštujem kad neko neće da kaže ništa o sebi, kao nprm Storma, dok nije otišla u NS...

što se tiče okupljanja, prema tim ljudima koje sam tamo upoznao nisam imao nikakav stav, jer ih i nisam nešto primjećivao na sajtu, pošto smo do tada bili na različitim dijelovima sajta... sad ih gotivim, moraćemo na pivkana, čim facafacaa dođe (slavk0 će kolu)...

еди има 13 година

Nemo' da povećavaš!

Meni bas bilo drago da upoznam brdo ljudi sa sajta,nekako sklapam sliku sa definicijama,komentarima i postovima...
Bas mi je drago da eto od vecine cujem i lepe stvari za sebe...

Npr Zoom je putovala samnom od bg do nsa lepo smo se ispricali o svem' i svacem' i privatni i drzavni sektor smo obisli..
To sigurno da ostavlja utisak krajnje pozitivni bar na mene...

Шта је проблем у томе признати своје године на интернету?

No test je upalio i vidim sa kim imam posla

nemo sad da se izvlačiš... izletio si i to je to... a ima da te utepaju i na fejsu i ovdje :)))

Зато што су неки млађи чак и од тебе.

Da.
Ja vam kažem da sam '99 i onda me zezate. :(

Ali da ne spemujemo sad...

nemo sad da se izvlačiš... izletio si i to je to... a ima da te utepaju i na fejsu i ovdje :)))

nisam se ja nigde izleteo.....nemam ja sta da kenjam i slicno ako vec spominjes fejs procitaj malo pricu pa razmisli mada vecina postova obrisana :)

En_Dotter
Зато што су неки млађи чак и од тебе.

Па? :)

Što bi to kome smetalo.... Čak je i Korleone temu otvorio, nešto tipa SARADNJA itd....

Meni to nije olajavanje, što ako radiš svoj posao pošteno, koji kurac to ima veze

nemam ja sta da kenjam i slicno ako vec spominjes fejs procitaj malo pricu pa razmisli mada vecina postova obrisana :)

ma nemam fejsa, a i boli me tuki za tom osobom koja te prozivala... samo se dobro zajebavam

A ovo za skupove, ja kad sam bio u BG-u, proveo sam 4,5 dana sa vukajlijašima, kenjali tamo, pili, meni je bilo banja iskreno... I što se ne bi neko zbližio? Recimo da se neko zadesi sa vukajlije u CG i da ne zna đe, što i kako, ja sam mu vazda na raspolaganju za bilo što, osim da mu nađem da jebe nešto...

Pa to mi je normalno, ako si već često na sajtu i imaš određenu interakciju sa ljudima. Posle određenog vremena te neko nešto lično pita i šta ima veze. Ni jedno pitanje me ne nervira.

Recimo da se neko zadesi sa vukajlije u CG i da ne zna đe, što i kako, ja sam mu vazda na raspolaganju za bilo što, osim da mu nađem da jebe nešto...

brate, a ja se ponadao...

Temu sam pokrenuo jer sam dobio zestoke kritike posle informacije o radnom mestu ugledne forumske persone, koju sam rekao na jednom skupu pred par ljudi koji su jedva cekali da prenesu to kao moje olajavanje.
No test je upalio i vidim sa kim imam posla, doticni lik ima posao normalan kao i svi mi i nikako mi ne ide u glavu sta je tu lose..

Suptilan si kao traktor, ako neko ne zeli da ti kaze svoje licne stvari to znaci da ima razloge a ti nemas pravo da pred dvadeset ljudi iznosis necije tajne, nisko je i jadno. Tu osobu ni najmanje ne zanima sta ti radis sa svojim zivotom, bilo bi lepo da ni tebe ne zanimaju njene stvari, ili stvarno toliko opterecen sa tim?

ma ja uvek provalim, džaba se ljudi kriju xD