Prijava

brate, a ja se ponadao...

To vazda moram da preciziram.

Christine
ma ja uvek provalim, džaba se ljudi kriju xD

Kako koga. :P

Suptilan si kao traktor, ako neko ne zeli da ti kaze svoje licne stvari to znaci da ima razloge a ti nemas pravo da pred dvadeset ljudi iznosis necije tajne, nisko je i jadno. Tu osobu ni najmanje ne zanima sta ti radis sa svojim zivotom, bilo bi lepo da ni tebe ne zanimaju njene stvari, ili stvarno toliko opterecen sa tim?

mene nešto drugo zanima... zašto bi ta neka osoba rekla nešto povjerljivo nekome na sajtu i zašto bi mu uošte vjerovala?

najnormalnije je da kad se ljudi okupe ovako sa sajta progovore i koju riječ o drugim članovima...

Све је то кул. Ево рецимо, скоро сам имао неко питање личне природе то јес' проблемчић, и Космополита ми је изашла у сусрет. И прије сам је готивио, сад је готивим још више.
И да кажем да бури у реалности уопште агресиван тип каквим се чини на сајту. Добар је к'о 'љеб насушни :))

Nemogu a da ne kazem "Bezmozgasu" mali ne radi se o tome niti je meni doticna rekla sta je i kako je cuo sam drugom prilikom i to zacudjeno zasto bi neko krio svoj posao...nisam pitao vejv dal se i kako se brijes dole....pa kad sam cuo rekao ljudima da si cupava ko DR.Jankovic!

bilo bi lepo da ni tebe ne zanimaju njene stvari

sta tu ima lose ako se zanimas za necije stvari pa sta god to bilo? i nemas nameru da to izneses u ruznom i nekom negativnom kontekstu!

sta tu ima lose ako se zanimas za necije stvari pa sta god to bilo? i nemas nameru da to izneses u ruznom i nekom negativnom kontekstu!

Shvatas li da te se neke stvari jednostavno ne ticu? I da, izneo si to u jako negativnom kontekstu meni licno.

Znaš kako, pitanje ti je sasvim na mestu, ali meni lično ne može da smeta jer ja otkrivam onoliko koliko želim. Kad mi neko postavi pitanje vezano za moj privatni život, ne moram da odgovorim :) Osim toga, sve što kažem toj osobi, računam da mogu da znaju i svi ostali.

Međutim, kada se nađemo i uz pivce razglabamo, barem u mojoj glavi, situacije je malo ozbiljnija. Tada ono što ti kažem nije neko virutelno ćaskanje sa Živoradom Dobrijevićem od 150 kila koji se samozadovoljava dok ćaskamo a nick mu je slatka_mala, već pričam sa tobom oči u oči i računam da će ono što ću ti reći ostati među nama. Veći je nivo poverenja, tako da se izrazim. Ne bih volela da neko prenese nešto što sam mu rekla u oči, iz prostog razloga što ni ja to ne radim.

И да кажем да бури у реалности уопште агресиван тип каквим се чини на сајту. Добар је к'о 'љеб насушни :))

e nemo da me odaješ pred 'volikim svijetom :)))

vejva, i tebe sam, kol'ko odma' xD

TINA ZADIRE

Ali nisi pro dok ne provališ onu... :)

JA SAM DO SADA SVE ISTRAĆAO KO JE KOME ŠTA I KADA REKAO

Stefan Kostić mi se nikako ne sviđa jer mi je izgleda marno kulen!

Ali nisi pro dok ne provališ onu... :)

jesam, ali ne mogu da širim, ne ide :D

ali meni lično ne može da smeta jer ja otkrivam onoliko koliko želim.

ođe može LOCK...

Tada ono što ti kažem nije neko virutelno ćaskanje sa Živoradom Dobrijevićem od 150 kila koji se samozadovoljava dok ćaskamo a nick mu je slatka_mala

hahahahaha...

pričam sa tobom oči u oči i računam da će ono što ću ti reći ostati među nama.

kako uopšte možeš vjerovati bilo kome kad se nalazite prvi ili drugi put, bez obzira koliko ste dobri na sajtu?

Cara bio si u NS i nisi se javio.. ccc :)

Vejvern, morao sam da se šlihtam modovima lololololo

A ja nisam bio na okupljanju, ja sam bio na RAZBIJANJU lolloollolololo

I da, izneo si to u jako negativnom kontekstu meni licno.

Nindza.... kontekst tebi moze da bude danas siv sutra zut no ne razumem i dalje jesam li ja nesto napljuvo ili nesto slicno, bilo sta negativno....

pre bih rekao da pokusavas da se uvuces u donji deo abdomena

Neću ovde da spemujem. Tina pvt. :)

a koji vam je đavo? Koga si tovario Pajko i jel vredno tovara?
Ako je vredno tovara onda je opravdano lolololoolo

kako uopšte možeš vjerovati bilo kome kad se nalazite prvi ili drugi put, bez obzira koliko ste dobri na sajtu?

Pa neću mu reći broj šifru kartice za bankomat, nego ću mu onako šanuti u uvo "E, ja pojma nemam ko je ona devojka tamo, a malopre sam se upoznala s njom. Čudna mi je.", i mogu da očekujem da nikom neće da kaže :))

ne razumem i dalje jesam li ja nesto napljuvo ili nesto slicno, bilo sta negativno....

Ne pravi se sad lud...